DJI Spark Drone Tanıtıldı. İşte Özellikler ve Fiyatı

DJI firması tarafından yapılan etkinliklerde firmanın en küçük drone'u olan Spark resmi olarak gün yüzüne çıktı. Gerek teknik özellikleri gerekse de fiyatı ile kullanıcıları hoşnut edecek olan Spark drone ile ilgili detaylar..

DJI Spark Drone Tanıtıldı. İşte Özellikler ve Fiyatı

New York'ta düzenlenen etkinlikte DJI Spark Drone resmi olarak duyuruldu. 5.6inç genişliğe sahip olan dronenin ağırlığı ise 1 kilogramdan daha az.

12 MP kamerası ile saniyede 30 kare hızla 1080P kalitede video ve resim çekebilen JDI Spark üstün akıllı uçuş donanımlarını da üzerinde barındıracak. 270 gram ağırlığı bulunan Spark'ı her an yanınızda taşıyabileceksiniz. Tek şarj ile yaklaşık 16 dakika uçabilen Spark drone 100 metre uçuş sağlayabiliyor. Kamera kalitesi ile titremeler ve dış etkenlerden etkilenme en az seviyede olan DJI Spark drone'u aynı segment dronelardan bir tık daha önde diyebiliriz.

3D görüntüleme özelliğini de bünyesinde barındıran Spark, CPS ve GLONASS konumlandırma sistemlerini de bulunduruyor. Saatte yaklaşık 31 mil hızlında gidebilen DJI Spark maksimum 10-20 feet yüksekliğe kadar çıkabiliyor.

Beş farklı renk seçeneği ile şuan için ön siparişlere başlanan DJI Spark Drone'a sahip olabilmek için 499 dolar ödemeniz gerekmektedir.

İşte DJI Spark Drone'un Tanıtım Filmi:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.