Diriliş Ertuğrul Son Bölümde Neler Oldu işte 74.Bölüm Ayrıntıları!

Türkiye'nin en sevilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul, dün akşam yayınlanan bölümüyle bir kez daha ekranlara kilitledi. Peki dün akşam Diriliş Ertuğrul 74.bölümde hangi hadiseler yaşandı?

Diriliş Ertuğrul Son Bölümde Neler Oldu işte 74.Bölüm Ayrıntıları!

Türkiye'nin son zamanlarda en fazla sevilen dizilerinden olmayı başaran Diriliş Ertuğrul, dün akşam yayınlanan 74.bölüm ile yine nefesleri kesti. TRT 1 ekranlarında her Çarşamba akşamı yayınlanan ve adeta Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde neler yaşandı? İşte bu konuda bir derleme yaptık;

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 74.BÖLÜMDE OLANLAR

Ertuğrul Bey tarafından Helena'nın kaleye götürülmesi Tekfur'u son derece memnun eder. Tekfur, Ertuğrul Bey'e güvenmektedir ve onunla ortaklık anlamında ticaret yapmak, ilişkileri sürdürmek ister. Ancak bu sırada Vasilyus, bazı planların içerisindedir. Bu plan suikast planıdır. Tekfur'un pazara ziyarette bulunduğu haberini alan Vasilyus, pazar ziyareti sırasında Tekfur'un öldürülmesini sağlar. Tekfur, son nefesini vermeden önce Ertuğrul Bey'e ona ne kadar güvendiğini söyler. Dizinin diğer karakterlerinden Sadettin Köpek ise Aslıhan ile söz hususunda hazırlıklara başlamıştır. Eğer dizi ile ilgili daha fazla şey merak ediyorsanız TRT 1 resmi adresinde dizinin geçmiş bölümü yayınlanmış ise izleyebilirsiniz. 

diriliş ertuğrul son bölümde olanlar diriliş ertuğrul 74.bölümde olanlar diriliş ertuğrul son bölümde neler oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.