Detroit: Become Human Sizi Teknolojisi İle Şok Edecek

E3 etkinliklerinde birbirinden özel oyun ve ürün tanıtımı gerçekleşirken tanıtımı yapılan oyunlardan Detroit: Become Human oyunu gerek kullandığı teknoloji gerekse de inanılmaz grafik yapısı ile oyuncularda şok etkisi yaratacak.

Detroit: Become Human Sizi Teknolojisi İle Şok Edecek

Microsoft'un E3 konferansında tanıtımı yapılan bir oyun nereden bakılsa en az 5 yıl bu alanda kendisinden fazlaca söz ettirecek gibi duruyor.  PlayStation oyun stüdyolarından birisi olan Quantic Dream tarafından geliştirilen Detroit: Become Human oyunu gerek grafikleri gerekse de kullandığı teknoloji sanatıyla etkinlik katılımcılarından tam not almayı başardı.

Dünyaya gelen robot teknolojilerini konu edinen Detroit: Become Human, grafik kalitesinin yanında çağ ötesi hikaye anlatımı ile de oyun severleri kendisine hayran bırakacak.

Detroit: Become Human oyunu içinde tek bir sahnede birçok değiştirilebilir parametre yer alırken Quantic Dream firmasının bu yapım üzerinde yıllarını vermesinin ardından aldığı kaliteli meyveyi gözler önüne seriyor.

Detroit: Become Human oyunu 2018 yılında oyun severlerle buluşacak. Şimdilik sizi bu oyunun tanıtım videosu ile baş başa bırakıyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.