Destiny 2 Oyunu Bilgisayarlara Da Geliyor

Destiny 2 oyununun bilgisayar versiyonları yayınlanacak mı? Oyun yine sadece konsollara mı gelecek? Yapımın yeni oyun için verdiği bilgiler neler?

Destiny 2 Oyunu Bilgisayarlara Da Geliyor

İlk oyunuyla oyun sektörüne hızlı bir giriş yapan yapım Destiny, büyük oranda beğeni toplamış fakat oyunun sadece konsollara gelmiş olması da eleştirilere hedef olmasına neden olmuştu. Sadece PS serisi ve XBOX oyun konsollarında oynayabildiğimiz oyunun ikinci versiyonu içinse nasıl bir yapı olacağından daha çok oyunun bilgisayar versiyonlarına gelip gelmeyeceği gündem olmuştu. Beklenen açıklamaysa sonunda geldi. Destiny 2 yapımı için firma tarafından yapılan açıklamayla beraber oyunun bilgisayar versiyonunun da yayınlanacağı belirtildi. Fakat bilgisayar versiyonu için şok bir karar alındığını da gördük. Öyle ki seri Steam üzerinde yer almayacak.

Destiny 2 Battle.net Üzerinden Geliyor

Oyunun bilgisayar versiyonunun Steam üzerinden satılması bekleniyordu. Fakat yeni açıklama sonrasında durumun böyle olmadığı ortaya çıktı. Oyunun Steam üzerinden değil de doğrudan Blizzard tarafından kullanılan Battle.net platformundan yayınlanacağı açıklandı. Böylelikle oyunun Blizzard serileriyle bir arada bulunacağı belirtildi.

Steam üzerinden yayınlanmayacak olması Destiny 2 oyununun olumsuz etkilenmesine neden olur mu bilinmez ama merakla beklenen yapımın sadece bilgisayarlara çıkacağının açıklanması bile heyecan yaratmaya yetmiş gibi görünüyor. Şimdiden ilgiyle beklenen yapımın çıkış tarihinin ise 8 Eylül 2017 olduğunu belirtelim. Bu tarihten sonra oyun hem konsollarda hem de bilgisayarlarda yerini almış olacak.

destiny 2 destiny 2 pc destiny battle.net
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.