Destiny 2 İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Destiny 2 oyunu için yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağı hakkında bilgi veren fragmanı da yayınlanan yapımın detayları neler?

Destiny 2 İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Oyun dünyasında merakla beklenen yapımlardan biri olan Destiny 2 oyunu için yeni haberler gelmeye başladı. Oyunun tam olarak nasıl bir yapısı olacağı hakkında detayların verildiği ilk açıklamalarda öncelikle yeni serinin bilgisayar versiyonlarının da geleceği açıklanmıştı. Konsollara çıkış yapan ilk oyunun ardından ikinci seri için beklenen bir destek haberi gelmesiyle beraber Destiny 2 yapımına gösterilen ilgi de artmaya başladı. Oyunun nasıl bir sistemi olacağı, konsol sürümüyle bilgisayar sürümü arasında nasıl farklar olacağı gibi birçok detay şimdiden konuşulmaya başlandı. Tüm bunlarla beraber yapımda yeni oyun için ardı ardına paylaşımlar yapmaya başladı.

Destiny 2 Fragmanında Yer Alan Detaylar

Şimdilik Eylül ayında çıkış yapacağı bilinen Destiny 2 oyununun, şimdiden hem bilgisayar kontrolleri hem de fragmanı geldi. Fragman kısmında oyun içi detayların gösterildiği yeni videoda dinamikleri ve oynanışının oldukça iyi gözüktüğü yapımın grafik kalitesinin de bir hayli yüksek olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Şimdiden başarılı serilerden biri olacağını kanıtlayan oyunun, yayınlanan fragmanından sonra Eylül ayından erken bile gelebileceği de konuşuluyor. Tabi şu an için bu konuda yeteri kadar bilgimiz bulunmamakta. Özellikle konsol versiyonlarının daha erken çıkış yapabileceği iddiaları hakkında ne zaman net bir bilgi ortaya çıkacağını ise beklemek gerekiyor.

Destiny 2 Destiny 2 fragman yenii oyun Destiny 2 çıkış tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.