DenizBank’tan şubede sanal gerçeklik deneyimi

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile dikkat çeken DenizBank fark yaratan çalışmalarına devam ediyor. Banka, yeni Ankara tren garında açtığı şubesinde müşterilerine sanal gerçeklik uygulamasını şube içinde yaşatırken, benzersiz bir deneyim sunuyor.

DenizBank’tan şubede sanal gerçeklik deneyimi

DenizBank müşterileri ayrıca tüm banka şubelerinde, mobil sıramatik uygulamasından yarattıkları sıra numarası ile oluşan ya da sıramatiklerden aldıkları fişlerinin üzerinde bulunan kullanıcı adı ve şifreleri ile bekleme süreleri boyunca ücretsiz olarak internetin keyfini de çıkarabiliyorlar.

 

Alışılmış bankacılık hizmetlerinin yanı sıra müşterilerinin hayatını kolaylaştırma hedefiyle çalışmalarını sürdüren DenizBank Türkiye’de bir ilke imza atarak önemli bir yeniliği hayata geçirdi.

Banka yeni Ankara tren garında açtığı şubesinde müşterilerine sanal gerçeklik uygulamasını sunarak, keyifli ve benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Söz konusu uygulama ile müşteriler, dünyanın en yüksek dağı olan Everest’e tırmanan kişilerin gözünden çekilen görüntülerin yanı sıra, sanal olarak oluşturulan bazı görseller ile dağa tırmanma sırasında yaşanan zorlukları an be an, interaktif biçimde yaşama imkanına sahip oluyorlar. Dileyen müşteriler de çocuklara yönelik sevilen oyun Lucky's Tale ve ay yüzeyine yapılan insanlı ilk uzay uçuşu olan Apollo 11’in kalkış anı ve öncesinde yapılanları birebir yaşayabiliyorlar.

Bankanın yenilikleri bununla da sınırlı değil. Müşteriler şubelerde yapacakları işlemlerde sıramatiklerden aldıkları fişlerin üzerinde bulunan kullanıcı adı ve şifreler ile bekleme sürelerince ücretsiz olarak internete bağlanabiliyorlar. Müşteriler böylece internet hizmeti ile gerek bankacılık işlemlerini gerekse diğer internet tabanlı işlemlerini yapabiliyor, şubede bekledikleri zamanı verimli şekilde kullanabiliyorlar.

“Müşteri memnuniyeti için hep bir adım ötesini hedefliyoruz”

Konuyla ilgili açıklama yapan DenizBank Dijital Kuşak Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik şunları söyledi; “DenizBank olarak geleneksel bankacılık alanında benimsediğimiz müşteri odaklı hizmet anlayışımızın yanı sıra, müşterilerimizin memnuniyetlerini artırmak için beklentilerinin ötesine geçmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden, teknoloji ile iç içe çözümler, alternatifler üretiyoruz. Türkiye’de eşi benzeri olmayan fastPay uygulaması, dünya’da ilk olarak lanse edilen ‘Şubeniz Facebook’ta ve yine bir ilk olan, şubelerimizde sınırsız kablosuz internet gibi hizmetlerle müşterilerimize doyasıya kullanabilecekleri bir portal daha sunmuş olduk. Şubelerde Wi-Fİ projesi ile her gün 1000’in üzerinde müşterimizin hayatına dokunuyoruz. Bunların dışında yeni Ankara tren garında açtığımız şubemizde müşterilerimize sanal gerçeklik deneyimini şube içinde yaşatıyoruz. Aynı zamanda, Lydia işbirliği ile müşterilerimizin yanlarında akıllı telefonları olsun veya olmasın, kendi hesaplarına girerek dilediğince işlem yapabilecekleri ortamı Apple cihazlar ile sağlıyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımız artarak sürecek.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.