Dark Passage’ ın League of Legends takımı Brezilya yolcusu

Elektronik sporla ilgilenenlerin en merak ettiği konulardan biri olan Wild Card Turnuvası’nda Türkiye’yi kimin temsil edeceği belli oldu.

Dark Passage’ ın League of Legends takımı Brezilya yolcusu

13 Ağustos’ta Ülker Sports Arena’da gerçekleşen ve 12 bin kişinin izlediği etkinlikte, Dark Passage’ın League of Legends takımı Türkiye Büyük Finali’nde şampiyon oldu. Böylece Brezilya’ da gerçekleşecek Uluslararası Wild Card turnuvasında ülkemiz temsil edilecek.

BKM Dijital Çözümlemeler genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, Türkiye’de elektronik sporlara ilginin artığını ve buna destek olmak istediklerini belirtti. Ana sponsorluğunu yaptıkları Dark Passage, League of Legends’ın Brezilya’da ülkemizi temsil edeceklerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

eSPORDA POTANSİYEL VAR

Serkan Yazıcıoğlu, eSpor’la ilgilenen genç izleyiciler ve sporculara her zaman destek olmak istediklerini, ülkemizin bu alanda önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirtti.

Yazıcıoğlu son olarak sözlerine şunları ekledi: “Elektronik spor dünyasında Türkiye açısından büyük bir önem taşıyan bu etkinliğin şampiyonu olarak, ülkemizi Brezilya’da gerçekleşecek Uluslararası Wild Card turnuvasında temsil edecek BKM Express.Dark Passage takımını kutluyoruz. Dijital teknolojilerle iç içe yaşayan genç nüfusumuzun elektronik sporlara yatkınlığı ışığında eSpor meraklısı kitlelerin tıpkı internet ve mobil ödemelerde olduğu gibi eSporda da hız ve kalite talep ettiklerinin farkındayız”

 

DarkPassage Leagueoflegends espor oyun teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.