‘Dance of the Hillary’ Virüsüne Dikkat

ABD'de yapılan başkanlık seçimi teknoloji simsarlarının ekmeğine yağ sürdü. ‘Dance of the Hillary’ simli bir virüs üreten simsarlar milyonlarca kişinin akıllı telefon ve tabletini adeta çökertti.

‘Dance of the Hillary’ Virüsüne Dikkat

Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılan başkanlık seçimi teknoloji dünyasını adeta kırdı geçirdi. Akıllı cihazlar ‘Dance of the Hillary’ isimle virüsle adeta yerle bir edildi.

ABD'de yaşanan ve Hillary Clinton ile Donald Trump arasında yaşanan başkanlık seçimini fırsat bilen teknoloji simsarları, ‘Dance of the Hillary’ isimli bir virüs geliştirdi. Hillary Clinton ile alay eden onu küçük düşüren bir içerik imajı sergileyen virüs programı sadece Clinton'a anti sempati uyan Donald Trump'çıları değil tüm ABD'yi ve hatta bu seçimle yakından ilgilenen tüm dünyayı vurdu.

Başkanlık seçimini kaybeden Hillary Clinton'ın dans ve komik bir videosunun bulunduğunu düşündüren video programı tam bir baş belası. Kullanıcıdan kullanıcıya da yayılabilen virüs, görenlerin tıklamasıyla adeta akıllı cihazı rehin alıyor. 

Çökme noktasına kadar gelen cihazları kurtarmaksa adeta mümkün olmazken bu virüsü temizlemek için tüm telefon bilgilerinden vazgeçmek gerekebiliyor.

ABD Amerika Birleşik Devletleri Hillary Clinton Donald Trump Virüs Dance of the Hillary
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.