CS:GO Hayranları Bu Yeniliğe Çok Sevinecek

CS GO ile ilgili Dust2 haritasının yenilenme zamanı geldi çattı. Valve şirketi gerçekleştirdiği duyuru ile birlikte oyunun efsane haline gelen haritasını elden geçirecek olduğunu resmen açıkladı.

CS:GO Hayranları Bu Yeniliğe Çok Sevinecek

CS GO ile ilgili Dust2 haritasının yenilenme zamanı geldi çattı. Valve şirketi gerçekleştirdiği duyuru ile birlikte oyunun efsane  haline gelen haritasını elden geçirecek olduğunu resmen açıkladı. Bu şekilde geçmiş olduğumuz Şubat ayında rekabetçi arena içerisinden çekilmiş olan Dust2 tekrardan sahalara geriye dönüyor.

Güncellenmiş ve  de dengelenmiş bir hale gelen  yeni Dust2 haritası ise gelecek CS:GO beta güncellemesi ile birlikte resmi bir şekilde teste açılmış olacak. Firma ise resmi twitter hesabı üzerinden bu harita ile ilgili olarak bir takım paylaşımlar yapmaya ara vermeden devam ediyor. 

Elbetteki değişikliklerin  tam olarak ne olacağı ise oyuncular tarafından çok büyük bir merak konusu olmuş durumda. Aslında yine bu konu ile ilgili geliştirici ekip pek çok soru sorulmuş olmasına karşın hiç bir şekilde ağzını açmadı.

Şu zamanlarda League of Legends oyunu ile beraber eSpor arenası içerisinde başı çekmekte bulunan Counter-Strike: Global Offensive oyunu bu şekilde en çok sevilmekte olan haritasını tekrardan bizlerle buluşturmuş bir duruma gelecek. Haritanın ise bir zaman boyunca test aşaması içerisinde kalması beklenir iken, beta süreci içerisinde oyuncular tarafından yapılacak olan geri dönüşler ise Dust2 isimli ünlü oyun haritası için çıkış tarihini net bir şekilde belirlemiş olacak.

valve cs go dust2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.