Corsair DDR4 RAM İçin Maksimum Tork ve Estetiği Bir Araya Getiriyor

RAM denilince ilk akla gelen firmalardan birisi olan Corsair son olarak Dominator isimli serisiyle oyun severlerin gönlüne taht kurmayı başardı. Günümüzde yüksek frekanslı DDR4 bellekler artık yaygınlaşmaya başladı bile. Donanımını yenilemek isteyenlere ise özel yapım Corsair Dominator Platinium Special Edition Torque DDR4 RAM sunulmaya hazırlanıyor.

Corsair DDR4 RAM İçin Maksimum Tork ve Estetiği Bir Araya Getiriyor

Öncelikle bellekler Corsair Dominator serisinin tüm performans niteliklerini kapsıyor. 2.133 MHz olarak stabil biçimde çalışan bu bellekler 3.200 MHz potasına kadar sağlıklı biçimde çalışıyor. Zamanlama çizelgesinde ise ortaya çıkan sonuçlar 15-15-15-36 ve 14-16-16-36 gibi mucizevi bir hızı kanıtlıyor.

Hız aşırtma teknolojisi olarak Overclocking uyumlu olan Corsair Dominator Platinium Special Edition Torque DDR4 RAM 3.600 MHz gibi frekansları başarılı şekilde kullanabiliyor. Bunun yanı sıra özel tasarıma sahip olduğundan üzerinde pasif soğutma sistemine bağlı bir konsept var. Ek olarak dahili LED bulunduran bir bellek kiti olduğunu hatırlatalım.

Eğer bilgisayarınızı maksimum seviyeye yükseltmek istiyorsanız 32 GB'a kadar temin edebileceğiniz Corsair Dominator Platinium Special Edition Torque DDR4 RAM kitlerini iki farklı türde satın alabiliyorsunuz. RAM tercihinizi 2*16 GB DDR4 Corsair ile tanımlıyorsanız yaklaşık 400 $, 1.400 TL ödemek zorundasınız. Tercihiniz 4*8 GB ise tutar 450 $, 1575 TL oluyor.

Özel yapım bir RAM kiti olduğunu unutmamakta fayda var. Aynı zamanda ortaya koyduğu performansı ve Corsair kalitesini göz ardı etmemek gerekiyor. Corsair Link teknolojisi sayesinde anlık olarak RAM kapasitesini ve kullanımını izleyebildiğinizi belirtelim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.