CoD İnfinite Warfare MP Artık Ücretsiz!

CoD İnfiinite Warfare severler için müjde ! Oyunun multiplayer modu tamamen ücretsiz oldu. Ancak kısa süre için geçerli bu yüzden acele edin !

CoD İnfinite Warfare MP Artık Ücretsiz!

Oyun dünyasında Call of Duty serisinin yeri kuşkusuz çok ayrıdır. Call of Duty İnfinite Warfare versiyon serisi de yeri ayrı olan serilerden. Pek çok oyuncu tarafından yoğun bir ilgiyle oynanan CoD serisinin multiplayer versiyonu da oldukça sevilmekte. Ancak bilindiği üzere multiplayer modunu oynayabilmek korsan sürümlerde mümkün olmuyor. Bu yüzden belki de oyun üreticilerinin en büyük sığınağı multiplayer modları... Eğer CoD İnfinite Warfare oyununu çok seviyorsanız ve multiplayer modunu oynamak istiyorsanız ancak yeterli bütçeniz yoksa dert etmeyin. Çünkü bu hafta sonuna özel CoD İnfinite Warfare oyununun online modu tamamen ücretsiz bir biçimde oynanabilir !

CoD İnfinite Warfare oyunu Playstation 4 ve Xbox 360 platformları için geçtiğimiz yılın Kasım ayında piyasaya sürülmüştü ve çok büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Oyun üreticisi Activision tarafından gelen açıklamada oyunun bu hafta sonu için bir etkinlik kapsamında tamamen ücretsiz olacağı kullanıcılara duyuruldu. Bu doğrultuda oyunu bir süreliğine de olsa ücretsiz oynayabilirsiniz. 

Şuan da CoD İnfinite Warfare oyunu Steam üzerinde 104 TL'den satılmakta ancak taktir edersiniz ki zaman zaman fiyatlarda değişiklikler olabiliyor yani fiyatlar sürekli sabit kalmayabiliyor. Ancak bir hafta deneme süresi boyunca oynadıktan sonra isterseniz multiplayer modunu oynamaya devam etmek amacıyla oyunu aşağı yukarı 100 TL gibi fiyatlardan satın alabileceksiniz.

 

call of duty infinite warfare cod
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.