Çocuklara Özel Akıllı Saat Alcatel Move Time Satışa Çıktı

Alcatel Move Time akıllı saatleri ülkemizde de satışa sunuldu. Alcatel Move Time akıllı saatlerinde yer alan özellikler neler? Alcatel Move Time saatlerinin satış fiyatları ne kadar?

Çocuklara Özel Akıllı Saat Alcatel Move Time Satışa Çıktı

Genelde akıllı telefonlarıyla çok sık görmeye başladığımız Alcatel markası kısa süre içerisinde yeni atılımlar yapmaya başladı. Bu noktada markanın yeni seri akıllı telefonlarından sonra markanın en ilgi çeken ürünlerinden biri ise Alcatel Move Time akıllı saatleri oldu. Kısa süre önce yurt dışında satışa çıkan akıllı saatlerin şimdi ise ülkemizde de satışına başlandı. Yeni seri akıllı saatlerin satışa çıkmasından sonra çocuklara özel olarak geliştirilen Alcatel Move Time saatlerinin özellikleri de netlik kazanmış oldu. Hemen saatin sistemlerinden ve neler sağladığından bahsedelim.

Alcatel Move Time Çocuklara Özel Saat

Saatin asıl amacı çocuklara koruma sağlamak. Doğrudan çocuklar için çıkarılan akıllı saatin özellikleri de yine bu yönde geliştirilmiş durumda. Alcatel Move Time akıllı saatinin en büyük özelliği çocuklar tehlikeli bir durumda kaldığında doğrudan uyarı sistemi sunabiliyor olması. 5-9 yaş grubu çocuklar için kullanıma sunulan saatlerin üzerinde bir SOS tuşu yer alıyor. Yardım tuşu sayesinde herhangi bir tehlike anında anın da çocuğunuz sizinle iletişime geçebiliyor.

Üstelik yardım tuşuna basılması durumunda ebeveynlere konum gönderimi de yapılıyor. Bunun dışında güvenli alan sistemini de kullanan akıllı saat sizin belirlediğiniz alanın içerisinde çıktığında doğrudan çocuğunuzun konumunu bildirim olarak size gönderiyor. Böylelikle ekstra bir güvenlik sunulmuş oluyor. Tüm bu özelliklerle beraber saatlerin satış fiyatının 460 TL olduğunu belirtelim.    

alcatel move time alcatel akıllı saat Alcatel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.