ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCE DOLU BİR DÜNYA EMAAR SQUARE MALL’DA

28 Nisan’da kapılarını açan Emaar Square Mall çocuklara rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Birbirinden eğlenceli tiyatro ve atölyeler çocukları bekliyor.

ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCE DOLU BİR DÜNYA EMAAR SQUARE MALL’DA

İstanbul’dan ilham alınarak tasarlanan ve dünyanın en önemli markalarına ev sahipliği yapacak olan Emaar Square Mall, alışveriş, eğlence ve gastronominin “en”lerini bir kerede ve bir karede bir araya getiriyor.

 

Emaar Square Mall, dopdolu etkinlik programında çocukları da unutmuyor. ‘Mini Zone’da ücretsiz workshoplar düzenlenirken, ‘Mini Sahne’de ise birbirinden eğlenceli çocuk oyunları miniklerle buluşuyor. Üstelik ücretsiz!

 

Marinette ve Adrien’in maceralarını konu alan Mucize: Uğur Böceği ve Kara Kediçizgi filminin eğlenceli dünyası da Emaar Square Mall’da. Çocuklar program kapsamında yoyo ve maske atölyelerine katılabilecekler.

 

Eğlenceli bir hafta sonu için çocuklarla birlikte yolunuzu mutlaka Emaar Square Mall’a çevirin.

 

6 Mayıs Cumartesi

Atölye: Pop Up Kitap Yapım Atölyesi

Saat: 14:00 ve 16:00

Atölye: Mucize: Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi

Saat: 12:00 ve 19:00

Tiyatro: Oyuncaklar

Saat: 13:00

 

7 Mayıs Pazar

Atölye: Kavanoz ve Hamurla Ev Yapım Atölyesi

Saat: 14:00 ve 16:00

Atölye: Mucize: Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi

Saat: 12:00 ve 19:00

Tiyatro: Bal Arısı

Saat: 13:00

 

Editöre not:

Emaar Hakkında:

Dünyanın önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar Properties PJSC, alışveriş merkezleri ve perakendenin yanı sıra, turizm, konaklama ve eğlence sektörlerindeki yetkinlikleriyle tanınıyor. 25 milyonu Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) toplam 190 milyon marazi stoğuna sahip. Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa ile en büyük alışveriş ve eğlence destinasyonu The Dubai Mall gibi ikonik işlere imza atan Emaar Properties, farklı yaşam tarzlarını üst düzey bir yaklaşımla bir araya getiren iş modeliyle, 20 yıldır dünya çapında gayrimenkul projeleri geliştiriyor.

 

İş modelini, BAE’nin dışına çıkararak Ortadoğu, Kuzey Afrika, Hint Yarımadası, Güney Asya, ABD ve Avrupa’ya taşıyan Emaar Properties, 2006 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Ülkeye 2,5 milyar doların üzerinde yatırım yapan şirketin ilk projesi, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasına sahip 500 konutluk Toskana Vadisi oldu. Geçtiğimiz yıl Rixos’la birlikte Antalya’da The Land of Legends projesini hayata geçirdi. Yeni alışveriş ve yaşam merkezinin bünyesinde yer aldığı Emaar Square ise İstanbul’da yeni bir semt yaratan dev bir karma proje. Emaar’ın Türkiye’deki bu 3. projesinde, binin üzerinde konut ve kiralanabilen ofisler de bulunuyor. The Address Hotel ise 2018’de hizmete girecek

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.