Çift Kameraya Sahip Olan Galaxy J7 Plus Modelini Sızdırdılar

Samsung şirketinin çift kameraya sahip olan yeni telefonu Galaxy J7+ modeli sızdı.

Çift Kameraya Sahip Olan Galaxy J7 Plus Modelini Sızdırdılar

Samsung şirketinin çift kameraya sahip olan yeni telefonu Galaxy J7+  modeli sızdı.

Galaxy Note 8  modeli ile  beraber çift kamera kurulumuna birazcık geç kalmış bile olsa geçiş yapmayı başaran Samsung şirketi, şimdi ise J serisi için bu beğenilen özelliği eklemek amacıyla kollarını sıvamış bir halde. Güney Kore asıllı teknoloji devi, Galaxy J7+  ismini vermiş olduğu telefonunu çok yakın bir zamanda Tayland'da tanıtmış olacak. Fakat tanıtımdan  daha önce telefonun görseli ve  de özellikleri tamamen ortaya çıkmış oldu.

Sızmış olan bilgilere bakılırsa Galaxy S7+ modeli; 2.39 GHz hızı ile çalışmakta bulunan yonga setine, 4 GB'lık bir RAM'e, 32 GB'lık bit microSD desteği bulunan hafızaya, 5.5 inçlik büyüklüğü bulunan FHD Super AMOLED bir ekrana ve 3.000 mAh kapasitesi buluna bir bataryaya sahip olarak gelecek. Galaxy J7+ modeli, farkını da kamera kısmında ortaya koymuş olacak.

Galaxy S7+ modeli içerisinde f/1.7 değerine sahip 13 Megapiksellik bir arka + f/1.9 değerine sahip 5 Megapiksellik arka yani 2 kamera kurulumu yer alıyor olacak. Bu  bahsi geçen kameraların, iPhone 7 Plus modelinde olduğu gibi portre modu amacıyla geliştirilmiş olduğu düşünülmekte. Cihazın ön kısmında da 16 Megapiksel çözünürlüğü bulunan f/1.7 değeri olan bir kamera yer alıyor olacak.

Android 7.1.1 Nougat  işletim sistemi ile kutusundan çıkacak olduğu belirtilen bu telefonun, henüz fiyatı ve de tanıtım yapılacak tarihi ile ilgili bir bilgi yer almıyor.

samsung note 8 galaxy J7+
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.