Çift Kameralı Galaxy C10 Görselleri Ortaya Çıktı

Galaxy C10 akıllı telefonlarının ilk görselleri ortaya çıktı. Telefonların Samsung'un ilk çift kameralı modeli olması bekleniyor. Şimdiden yeni seri ilgi odağı oldu bile.

Çift Kameralı Galaxy C10 Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung, amiral gemisi akıllı telefon modellerinde aranan özelliklerden biri haline gelen çift kamera teknolojisine geçiş yapmaya hazırlanıyor. Markanın çift kameralı ilk akıllı telefonu olacağı düşünülen Galaxy C10 serileri için yeni bilgiler ortaya çıktı.

Apple, Huawei, LG gibi dev rakipleri çift kamera teknolojisine geçiş yapsa da yeni teknolojiye bir türlü geçiş yapmayan Samsung, iddialara göre bu durumu Galaxy C10 serisi akıllı telefonlarıyla değiştirecek.

Kısa bir süre önce tanıtılan Galaxy C Pro modelinden sonra yeni seri olarak gelmesi beklenen Galaxy C10 akıllı telefonları için paylaşılan son görsellerde tüm bu iddiaları doğrular nitelikte. Çift kameralı telefonların tasarımlarını ortaya koyan görsellerle beraber paylaşılan belli başlı özelliklerde Galaxy C10 serisi için ilk bilgiler olarak değerlendiriliyor.

Galaxy C10 Nasıl Bir Donanıma Sahip Olacak?

Akıllı telefonlar hakkında yaptığı paylaşımlarla bu alanda önemli kaynaklardan biri haline gelen Weibo tarafından paylaşılan görüntüyle beraber telefonların tasarımları da ortaya çıkmış oldu. Galaxy C10 akıllı telefonlarının görsellerinin dışında telefonların Snapdragon 660 işlemcilere sahip olacağı iddialarının da ortaya çıktığını belirtelim. Bir yandan Samsung’un orta sınıf işlemci modellerinden biri olması bir yandan da telefonların çift kameralı ilk Samsung modeli olacak olması şimdiden Galaxy C10 serisinin ilgiyi üzerine çekmesini de sağlamış durumda.   

galaxy c10 galaxy c10 fiyatı galaxy c10 özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.