Chrome 57 İle Şarj Problemi Ortadan Kalkabilir !

Google Chrome 57 güncellemesi ile beraber artık şarj problemi ciddi ölçüde azalabilir çünkü Google Chrome 57, bataryadaki yoğun yükü alabilecek kapasitede. Yeni Chrome ile ilgili detaylar haberimizde...

Chrome 57 İle Şarj Problemi Ortadan Kalkabilir !

Günümüzün en ünlü tarayıcılarından Google Chrome, popülaritesini sürdürmeye devam ediyor. Google Chrome'un daha iyi bir seviyeye gelebilmesi için sürekli çalışmalar devam ederken genellikle Chrome, performansı iyi ancak sistemi zorlayan bir tarayıcı olarak biliniyor. Gerek batarya tüketimi gerekse RAM tüketimi fazla olan Chrome, bunun da karşılığını performans olarak versede, bazı kullanıcılar bu durumdan rahatsız. Google, Chrome'u daha da iyi bir konuma yükseltebilmek için kolları sıvadı ve bir süredir çalışmalarını yürüttüğü Chrome 57 tarayıcısı söz konusu... Bu tarayıcı ile atılacak önemli güvenlik adımlarının yanı sıra aynı zamanda şarj probleminin çözüme kavuşturulacağına inanıyoruz.

Bataryayı daha çok tüketen şuanki Chrome sürümünden daha iyi yeni bir sürüm ile karşımıza çıkacak olan Google, Chrome 57 ile uzun batarya ömrü vaadediyor. Bu sayede telefonunuzu uzun süre şarj etmeden Google Chrome tarayıcısının keyfini sürebileceksiniz. Sonuç olarak dizüstü bilgisayarlarda ve diğer cihazlarda daha ekonomik ve daha iyi bir Google Chrome deneyimi yolda diyebiliriz.

google chrome chrome 57 google
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.