Cep yakan iPhone 7!

Apple'ın akıllı telefon pazarındaki en etkili silahı iPhone için belirlendiği söylenen fiyat dudak uçuklatıyor. iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro'nun çin satış fiyatları ortaya çıktı. Türkiye satış fiyatlarıyla adeta cep yakıyor.

Cep yakan iPhone 7!

2016 yılının son çeyreği için hazırlanan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ve iPhone Pro için geri sayım sürüyor.
Her 3 cihazında çıkış tarihi tam gün ve hafta olarak belli olmasa da Eylül ayı içersinde çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bu bu dışında satış fiyatı olarakta netlik kazanmaya başlayan iPhone'nin 7 serisi Çin'de neredeyse bir servete satılıyor.

Avrupa ve Asya'da satılanın üzerine vergilerinde konmasıyla bir hayli daha pahalıya satılan Türkiye'de, iPhone 7 Pro için 5 bin lira fiyat biçileceği öğrenildi.

Çin'de iPhone 7 için 800 dolar, iPhone 7 Plus için 950 dolar ve iPhone 7 Pro için 1.100 dolar satış rakamı belirlendiği öğrenildi.

İPhone'nin Çin ve Avrupa piyasasında bu rakamlara satılacağı öğrenilirken Türkiye'de iPhone 7 için 4 bin, iPhone 7 Pro için 4 bin 500 ve iPhone 7 Pro için de 5 bin lira fiyat biçileceği belirtildi.
Öte yandan İPhone'nin bundan böyle 16 Gb'lık depolama alanı kullanmaktan vaz geçeceği ve en az depolama alanının 32 GB olacağı bilgisine ulaşıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.