Casio Saat Markaları En Özel Fiyatları Nerede?

Iphone X ile son derece yüksek bir satışa sahip olan Apple ile büyük bir rekabete giren Samsung 2018 yılına iki önemli modelle giriş yapmaya hazırlanıyor.

Casio Saat Markaları En Özel Fiyatları Nerede?

SPONSOR iÇERİK

Iphone X ile son derece yüksek bir satışa sahip olan Apple ile büyük bir rekabete giren Samsung 2018 yılına iki önemli modelle giriş yapmaya hazırlanıyor. Galaxy için oldukça iddialı olunan A serisinde ortaya çıkarılacak A5 modelin ilk bilgileri ise gelmeye devam ediyor. İddialara göre son derece gelişmiş bir teknik donanıma sahip olması beklenen cihazın çok daha havalı olacak. Aynı zamanda Note8 modellerinde olduğu gibi sonsuz ekran özelliği de A5 için geçerli olacağı tahmin edilirken ekran yapısı kavisli değil, düz halde sunulacak. Bununla birlikte görünüm açısından çok daha titiz ve modern bir çalışmanınyapıldığı da gelen bilgiler arasında. Bixby tuşunun olmasına ise kesin gözüyle bakılıyor. Saat markaları ve modellerinde bulunan tasarımsal farklılıkların ne derece etkili olacağı ise ilerleyen günlerde ortaya çıkacaktır. Buna rağmen A5 modelin arka kısmında ise parmak izi sensörünün olmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Sensör yanında ise tek kamera bulunacak. Android 7.1.1 Nougat yüklü olması beklenen telefonun 2018 yılında nasıl bir etkiyle ortaya çıkacağı ve Iphone X ile rekabet edip edemeyeceği de otoriteler tarafından sorulan sorular arasında bulunuyor.  

Her ne kadar Exynos 7885 işlemcisine sahip olmasına kesin gözüyle bakılsa da son durum hakkın bilgi sahibi olunmayan modellerden bir diğeri ise A7. SM-A730F kod ismiyle anılmaya devam eden ve 2018 yılında görücüye çıkacak olan modelin farklılıkları ise genel itibariyle iç yapısından kaynaklanıyor. Tek çekirdekli performansında 1.490 puan almasıyla bir anda gündeme oturan modelin çift çekirdekli performans oranı da belli oldu. 4.172 puan alan Samsung Galaxy A7(2018) içinde 6 GM RAM yer alıyor. Özellikle bu durum üzerinde çokça konuşulduğu da biliniyor. Hemen hemen bütün modelleriyle kıyaslandığında hız konusunda birinci sırada olacağı da şimdiden kesin gibi. Casio saat modellerinde olabilecek tüm tasarım değişikliklerinin bir benzeri olarak da bazı farklılıklar olsa da telefon hızı anlamında benzersiz olacağı tahmin ediliyor. 

Uygulamaların çok daha hızlı bir şekilde açılıp kapanmasında bir sorun yaşanması söz konusu olmayacak. Aynı zamanda birden fazla uygulamanın açık olabilmesi durumunda da telefonun etkilenmemesi Ram kalitesiyle açıklanabilir. Çok daha gelişmiş detay özelliklerine sahip olması da beklenen Samsung Galaxy A7, bayan saat çeşitlerinde olabilmesi muhtemel olan gösterişin sunulmasında da A5’e oranla yüksek kalite vaat ediyor. Aynı zamanda işleyiş noktasında da bir sıkıntıya sahip olmayan iki modelin 2018 yılının ilk ayında satışta olması planlanıyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.