Capcom Şirketi Mega Man 11 Konusunda Müjdeyi Açıkladı

Capcom şirketi, Mega Man hayranlarına müjdeli bir haberi açıkladı. Konsollar ve de PC'ye Mega Man 11 oyunu geliştirme aşamasında.

Capcom Şirketi Mega Man 11 Konusunda Müjdeyi Açıkladı

Capcom şirketi, Mega Man hayranlarına  müjdeli  bir haberi açıkladı. Konsollar ve de PC'ye Mega Man 11 oyunu geliştirme aşamasında.

İlk oyunu  tam olarak 17 Aralık 1987 tarihi içerisinde, yani bundan tam tamına 30 sene önce NES için sunulmuş olan Mega Man çok daha oyunu ile serinin hayranlarının karşısına çıkmak için hazırlanıyor. 2018 senesinin sonrasında çıkacak olduğu açıklanmış olan oyun Xbox One konsolu ile birlikte PlayStation 4 konsolu, Nintendo Switch  konsolu ve de PC platformu üzerinde boy gösterecek. En son 2010 senesinde Mega Man 10 oyununun piyasaya sürülmüş olduğunu da not olarak düşmekte yarar var.

Bu çıkacak yeni oyunu özel kılmış olan bir şey ise, önceki oyunlarda yer alan retro 8-bit  özelliğinin yerine yeni bir el çizimi 2.5 boyutlu grafikler ile gelecek durumda olması. Oyunun  daha şimdiden fazlası ile güzel gözükmekte olduğunu da söylemeden hiç bir şekilde geçemeyeceğiz. Daha çok detay ise gelecek sene ortaya çıkmış olacak.

Ek bir şekilde Capcom şirketi, daha öncesinde Xbox One konsolu ve PlayStation 4  konsolu için sunmuş olduğu Mega Man Legacy Collection oyunu ve de Mega Man Legacy Collection 2 retro oyunu koleksiyonlarının önümüzdeki sene içerisinde Switch oyun konsoluna da gelecek olduğunu duyurdu. Öte yandan, 8 tane oyundan oluşmuş olan Mega Man X serisi ise bütün ismi geçmiş olan oyun konsollarının yanında PC için de gelmiş olacak.

 

capcom mega man mega man 11
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.