Canlı Yayınlara Prisma Efekti Geliyor

Kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana tüm dünyada yüksek kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran Prisma yapılan geliştirmeler ile birlikte çok daha etkin bir hale geldi. Üstelik yapılan son açıklamalardan Prisma’nın çok daha farklı özellikleri kullanıcılara sunabileceği belirtildi.

Canlı Yayınlara Prisma  Efekti Geliyor

Sunduğu farklı filtreleme efektleri ile kullanıcıların kısa süre içerisinde çok fazla tercih ettiği ve yüksek kullanım oranlarına ulaşan Prisma canlı yayın servisleri için de geliştiriliyor.

Yapılan açıklamalarda canlı yayın servislerinin kullanılması konusunda yeniliğin sunulacağı ifade edilirken bu yenilik kapsamında kullanıcılar artık canlı yayın servislerini kullanırken de Prisma’nın efektlerini kullanabilecek. Bu bakımdan yeni özelliğin kullanıcılara oldukça farklı bir kullanım sunacak olması uygulamanın daha fazla kullanılmasını mümkün hale getirebilecek. Yapılan açıklamalarda Prisma üzerinden özel ve canlı yayın servisinin oluşturulmayacağı ve canlı yayın konusunda Facebook servislerinin kullanılacağı belirtildi. Bu açıdan kullanıcılar Facebook üzerinden yapacakları canlı yayında artık Prisma efektlerini tercih edebilecek . Böylece herhangi bir ek işlem yapmaya gerek kalmadan hem Facebook üzerinden canlı yayın yapılabilecek hem de kullanıcılar bu canlı yayını Prisma’nın özellikleri ile süsleyebilecek.

Fotoğraf ve videolar da oldukça başarılı sonuçların alınmasını sağlayan uygulamanın canlı yayınlarda da böyle bir etki yaratması piyasadaki kullanım oranlarının daha da artmasını sağlayacak.  

Prisma Facebook Video Resim Canlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.