Camera+ Uygulaması İçin Güncelleme Yapıldı

3. parti olarak öne çıkan kamera uygulamalarının arasında fazlası ile popüler durumda bulunan Camera+ uygulaması için çok büyük bir güncelleme indirmeye sunulmuş bir halde

Camera+ Uygulaması İçin Güncelleme Yapıldı

3. parti  olarak öne çıkan kamera uygulamalarının arasında fazlası ile popüler durumda bulunan Camera+ uygulaması için çok büyük bir güncelleme indirmeye sunulmuş bir halde. Yeni tasarım ile birlikte gülme modu, iOS 11 HEIF şeklinde destek, tam bir derinlik desteği ve geliştirilmiş olan vizör ile  beraber uygulama artık çok daha başka bir duruma geliyor.

 Tam derinliği desteği sayesinde pek çok yaratıcı olanağa da sahip duruma geliyorsunuz. iOS 10 sürümü içerisinde derinlik bilgisini okuyamamakta olan uygulama, iOS 11 sürümü ile beraber Derin fotoğraflar çekebilmekte.

Firma kendi sunmuş olduğu özelliği Portre şeklinde nitelendirmiyor zira uygulama yalnızca portre değil bütün çekimleriniz için  bir derinlik algısını sağlayabilmekte. 

Kullanıcıların sık bir şekilde kullanmakta olduğu özellik ile ayarlara basit bir şekilde erişebilmesi ve de iOS 11 sürümüyle uyumlu bir görünüm sağlayabilmesi amacıyla kullanıcı arayüzü de tekrardan yenilenmiş. Yeni bir çekim çubuğu sürekli olarak ekranın üstündeyken yeni Derinlik Modunun yanında Macro Moduna basit bir şekilde ulaşabilmektesiniz. Flaş ve de kamera geçişi kontrolleri ise elinizin  hemen altında. Deklanşör üstünde yer alan + ikonu ise ızgara ile birlikte ufuk seviyesi, RAW çekimi gibi çeşitli seçeneklere hızlı  bir erişim sağlamakta.

Yeni gelen Gülme Modu da güldüğünüz anda otomatik bir şekilde çekimi yapıyor. Selfie çekildiği esnada tuşa erişmekte zorlanmaktaysanız bu özellik bir yaşam kurtarıcı olabilecek özellikte. Ekleyecek olursak, bu özelliğin  birde arka kamera ile kullanılabilmekte olduğunun altını çizmekte yarar var.

Vizör ise güncellenip çok daha hassas ve da hatasız bir kullanım sağlayabiliyor. Güncelleme ile beraber  hangi cihazı kullanacaksanız kullanın, çekmiş olduğunuz ile görmekte olduğunu kadrajın kesinlikle aynı olmasına  çok fazla özen gösterilmiş.

camera+ uygulama güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.