Call Of Duty WWII İçin PC Betasını Onayladılar

PS4 ve de Xbox One platformunda betası duyurulmuş olan Call of Duty: WWII oyununa ait olan PC betası, resmi bir şekilde onaylandı.

Call Of Duty WWII İçin PC Betasını Onayladılar

PS4 ve  de Xbox One platformunda betası duyurulmuş olan Call of Duty: WWII oyununa ait olan PC betası, resmi bir şekilde onaylandı. Birkaç gün sonrasında betaya açılacak olduğu belirtilen oyun, yakın bir zamanda PC üstünde de aktif bir durumda olacak.

Sledgehammer Games şirketinin geliştirmiş olduğu ve Activision'ın piyasaya sürecek olduğu Call of Duty: WWII oyununun PC betası ilk defa Reddit Forumlarına sızdırılmış oldu.

Bu  gerçekleşen sızdırılmanın hemen sonrasında ise WWII'nin PC ile ilgili betası, oyunun baş geliştiricilerinden  biri olan Michael Condrey tarafından doğrulandı. Gamescom 2017'nin daha öncesinde resmi bir şekilde yayınlanan bir video ile yalnızca Sony PlayStation 4 ve de Microsoft Xbox One platformu içerisinde betası duyurulmuş olan Call of Duty: WWII oyununa ait Multiplayer betası ise maalesef PC platformunda  duyurulmamıştı. PC platformu için gelmeyeceği ön görülmekte olan beta, Reddit üstünde ortaya çıkmış oldu.

Reddit forumları içerisinde yorumlarda bulunmuş olan Michael Condrey da oyunun PC sürümünün beta sürümünün hazırlık aşamasında bulunduğunu ve Gamescom'dan hemen sonra herhangi bir tarihte yayınlanacak olduğunu belirtti.

25 ile 28 Ağustos  tarihlerinin arasında Sony PlayStation 4 platformu için, 1 ila 4 Eylül tarihleri içerisinde de Microsoft Xbox One platformu için başlayacak olduğu belirtilen Call of Duty: WWII oyununun betası, ilerleyen haftalar içerisinde veyahut günlerde PC platformu için de başlamış olacak.

 

Call of Duty: WWII sledgehammer games activision
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.