Call of Duty Beklentiyi Karşılayamadı!

Activision tarafından yayıncılığının yapıldığı Call of Duty Infinite Warfare, beklenenin aksine oldukça kötü bir başlangıç yaparak tüm beklentileri boşa çıkardı!

Call of Duty Beklentiyi Karşılayamadı!

Çıkışının ardından geçen sürede satış rakamlarının rakiplerine nazaran oldukça düşük seyretmesi gerek oyunun geliştirici gerekse yayıncısını hiç de memnun etmedi. Hatta, önceki serilerini bile yakalayamayan oyunun geleceği ise pek parlak görünmüyor. 

Call Of Duty serilerinden ve modlarından alışık olduğumuz üzere, oyuncular olarak bizler de büyük beklenti içine girmiştik.. Ancak maalesef açıklanan satış rakamları sadece işin ekonomi tarafını değil, oyuncularını da üzdü.

Call of Duty Infinite Warfare beklenenin aksine, açıklanan satış rakamlarına bakıldığında önceki modlara ve rakiplerine nazaran düşük bir çizgide seyrediyor. Öyle ki, oyunun karşısında bulunan en ciddi iki rakip olan Battlefield ve Titanfall oyunları karşısında satış rakamlarına bakıldığında oldukça ciddi bir fark olduğu görülebiliyor. Hatta, Black Ops 3'ün yakaladığı oyuncu sayısıyla kıyaslama yapılacak olursa, neredeyse bunun çeyreği kadar bile oyuncu kitlesine ulaşamadığı açıklanan verilerden görülebiliyor. 

Bakalım yayıncı firma bu gelişme karşısında nasıl bir tepki verecek. 

Call of Duty Activision Infinite Warfare
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.