Bu Telefon Sihirbazların Hilelerini Hacamat Ediyor

Akıllı telefon dünyası içerisinde son zamanlarda çok geriye düşmüş bile olsa gövde kalitesi ve de kullanıcı deneyimi alanlarında çeşitli üstünlüklere sahip bulunan Sony şirketinin amiral gemisi modeli XZ Premium, 960 FPS'lik kamerası ile 3 değişik sihirbaz hilesini tamamen ortaya çıkartmış oluyor.

Bu Telefon Sihirbazların Hilelerini Hacamat Ediyor

Akıllı telefon dünyası içerisinde son zamanlarda çok geriye düşmüş bile olsa gövde kalitesi ve de kullanıcı deneyimi alanlarında çeşitli üstünlüklere sahip bulunan Sony şirketinin amiral gemisi  modeli XZ Premium, 960 FPS'lik kamerası ile 3 değişik sihirbaz hilesini  tamamen ortaya çıkartmış oluyor.

''Bunu tam olarak nasıl yaptı?'' şeklinde her hareketten hemen sonra kendimize sormuş ve hatta büyük bir merak ile kıvranmışızdır. Sihirbazların yaptıkları gösterileri tabi ki de el çabukluğunun birer eseri ve de bunları hiç bir şekilde göremediğimizden dolayı da sihir demekteyiz. Sony'e ait olan Xperia XZ Premium modeli ise bize tam da bu alan içerisinde yardımcı olmakta.

Tanıtılmış olduğu gün 960 kare/saniyelik bir video kaydı ile hiç  bir şekilde beklenmeyeni yapmayı başaran Sony şirketi, teknolojisini  çok daha gizli tutmayı başarıp ''wow'' isimli faktörünü ele geçirmiş idi. Telefonu tasarımsal bir şekilde çok büyük çerçeveleri ile eskiden kalmış gibi görünüyor olsa bile sunmakta olduğu teknolojiler  ise son derece güncel bir durumda. Max Randall veyahut öteki ismi ile ''The Chelsea Joker''le anlaşma yapmış bulunan Sony şirketi ,  sihirbazlık hileleri içerisindeki el çabukluğunu amiral gemilerinin en keskin gözleri net bir şekilde yakalayabilecek mi  bunu açıkça görmek istediler. Sonuç ise çok başarılı bir durumda çıktı.

sony xperia xz premium
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.