Bu Robot Tuvalet Temizliyor

SPINX isimli robot, alafranga tuvaletlerde aslında akıllı bir tane klozet kapağıdır.

Bu Robot Tuvalet Temizliyor

SPINX isimli robot, alafranga tuvaletlerde aslında akıllı bir tane klozet kapağıdır. 

Oldukça kalın olan klozet kapağının içerisinde, bir adet tuvalet fırçası, su ve sabun çıkışları ve kurutma fanları bulunuyor.

Tuvaleti kullandıktan sonra, SPINX klozet kapağını kapatıyor ve yanında bulunan butona basıyorsunuz. Klozet kapağının içerisinden temizlik fırçası çıkıyor ve alafranga tuvaletin içini su ve sabun vasıtasıyla temizliyor.

Fırça, daha sonrasında kendisini de temizledikten sonra klozet kapağının içerisinde yerini alıyor. Daha sonrasında, SPINX’in etrafında bulunan 8 su deliği, yüksek basınçla tuvalette oturulan bölgeyi temizliyor.

Ardından kurutma fanları, ıslanan bölgeleri kurutuyor. Toplam temizlik süresi 90 saniye alıyor.

SPINX, dahili bir batarya aracılığıyla gücünü alıyor. 12V gücünde düşük elektrik tüketen ürünün bataryası, yaklaşık olarak 30 temizlik işlemi sonrasında bitiyor.

Batarya, klozet kapağının ucunda bulunuyor. Çekerek çıkartıyor ve hemen yakınına konumlandıracağınız şarj istasyonuna takıyorsunuz. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra bataryayı, manyetik olan klozet kapağının ucuna kolayca geri takıyorsunuz.

Ayrıca klozet kapağının, siz ne kadar sert kapatırsanız kapatın yavaş kapandığını belirtelim. Klozet kapağı, 149 kiloya kadar ağırlık kaldırabiliyor.

Ürünün kurulumu oldukça basit. Mevcut klozet kapağınızın yerine aldığınız uyumlu boyuttaki SPINX’i ilgili cıvata deliklerine yerleştiriyorsunuz. Sifonunuza giden hortumun arasına, SPINX’den çıkan aparatlar aracılığıyla sabun bölmesini yerleştiriyorsunuz.

Sifon tertibatında herhangi bir değişikliğe gidilmiyor, ürün sadece ek çeşme ihtiyacı duymaksızın sifona giden çeşmeyi kullanıyor. Kurulum işlemi böylece gerçekleşmiş oluyor.

Ürünün sabun bölmesine sıvı tuvalet solüsyonlarını koyabileceğiniz gibi, tuvalet tabletlerini de koymanız mümkün.

Teslimat tarihi ve fiyatlar

Kickstarter üzerinden satışa sunulan tuvalet temizlik robotu SPINX, Kickstarter üzerinden desteklerinizi bekliyor. Ürünün teslimat tarihi, Temmuz 2018.

Ürünün Türkiye’ye herhangi bir kargo ücretinin olmadığını belirtelim. Ürünün kutu içeriğinden; SPINX tuvalet temizlik robotu, yedek temizlik fırçası, tuvalet tabletleri ve şarj istasyonu çıkıyor.

Ürünün teslimatından önce SPINX ekibi, iki farklı boyutta olan SPINX klozet kapağından hangisini istediğinize dair sizinle iletişim kuracak. İnce uzun ve yuvarlak olmak üzere iki farklı boyutta satışa sunulan SPINX tuvalet kapağının boyutları ile ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ürünün bazı paketleri;

1 Adet SPINX temizlik robotu paketi (50 Stok) –> 198$

1 Adet SPINX temizlik robotu paketi (85 Stok) –> 199$

1 Adet SPINX temizlik robotu paketi (250 Stok) –> 229$

1 Adet SPINX temizlik robotu paketi –> 249$

spınx akıllı robot temizlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.