Bu Oyunu 13 Yaşındaki Bir Çocuk Geliştirdi

Oyun sektörü senelerden beri devamlı olarak gelişmekte olsa bile son senelerde mobil telefonların çoğalması ile beraber ibreler artık mobil oyunlara kaymış oldu.

Bu Oyunu 13 Yaşındaki Bir Çocuk Geliştirdi

Oyun sektörü senelerden beri devamlı olarak gelişmekte olsa bile son senelerde mobil telefonların çoğalması ile beraber  ibreler  artık mobil oyunlara kaymış oldu. Hem Android  platformu hem ise iOS platformu içerisinde sayısız oyun çıkmasına karşın kaliteli  bir oyun bulmakta zorlanmış olduğumuz bu dönemlerde, beyninizi açabilecek ve  çok daha hızlı düşünmenizi saplayabilecek yepyeni bir oyun karşımıza çıktı.

iOS platformu için geliştirilmiş olan Octopuz adına sahip oyun, hafızanızın tam olarak ne kadar hızlı çalışmakta olduğunu da ölçmenizi sağlıyor olacak. Sadece 1 saniye gösterecek olduğu kalıpları kendi başınıza en başından yapmanızı istiyor olacak Octopuz oyunu, görsel  durumdaki hafızanızın  tam olarak ne kadar hızlı çalışmakta olduğunu da gözlemlemenizi sağlıyor olacak. Toplam olarak 75 seviye yer alan ve ilerlemeye başladıkça daha karmaşık bir hal aldığı belirtilen Octopuz oyunu, cadılar bayramı gibi çeşitli etkinlikler ile oyuncuları devamlı canlı tutmayı hedeflemekte. Tüm bunlar fazlası ile güzel detaylar, fakat bütün bunların sadece 13 yaşında bulunan bir çocuk tarafından yapılmış olduğunu görmek ise  yeni nesilin nasıl gelişmiş olduğunu açık bir şekilde göstermekte.

Bundan sadece 10 sene öncesinde bir oyun geliştirmek çok daha zor olabilmekteydi, fakat günümüzde gelişmiş olan oyun motorlarının sayesinde çok basit bir şekilde fikirler yaşama geçebiliyor. Bu ise nadir bile olsa çok iyi bir şekilde düşünülmüş oyunları ortaya çıkartmakta. Octopuz oyunu, 2 Ekim tarihi içerisinde iOS platformuna özel bir şekilde piyasaya çıkacak.

 

octopuz oyun ios
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.