Bu Oyun İçerisinde Kazanmak İçin Gaz Çıkartıyorlar

South Park: The Fractured but Whole oyunu içinde artık geri sayıma geçmiş olduk. Eh aslına bakılırsa, ana malzeme bu şekilde bir marka olduktan sonra oyun için yürütülmekte olan reklam kampanyaları ise insanı gerçeken çok fazla şaşırtabiliyor

Bu Oyun İçerisinde Kazanmak İçin Gaz Çıkartıyorlar

South Park: The Fractured but Whole oyunu içinde artık geri sayıma geçmiş olduk. Eh aslına bakılırsa, ana malzeme bu şekilde bir marka olduktan sonra oyun için yürütülmekte olan reklam kampanyaları ise insanı gerçeken çok fazla şaşırtabiliyor. Ubisoft şirketi açmış olduğu yeni bir tane web sitesi ile  birlikte en iyi gaz çıkartanın kazanmış olduğu ''I AM THE FART'' adına sahip olan bir yarışmayı başlattı.

Oyun için yapılmaya başlanan bu yeni reklam kampanyası içerisinde ana tema ise gaz çıkartmak üstüne oldu. Düzenlenmiş olan yarışma amacıyla viral videolar site üstünde yüklenirken, kurgunun daha fazla sağlamlaştırılması amacıyla bir de yarışma programı düzenlendiği açıklandı. Yeteneksizsiniz Türkiye’nin yurt dışındaki konseptinde gerçekleştirilen bu yarışma içerisinde juriler ve de onların hareketleri fazlasıyla eğlendirici anlar sunmakta.

Üstelik sizlerde siteye kendinize ait maceralarınızı ekleyebiliyorsunuz. Ana sayfa üstünde yer alan başvuru kısmından kendi gaz çıkartma hareketinizi hızlı bir şekilde kaydediyor ve de bu yarışmaya hızlıca katılabiliyorsunuz.


South Park The Fractured but Whole ismine sahip olan oyun 17 Ekim tarihi içerisinde PC platformu ile birlikte PlayStation 4 platformu ve de  Xbox One platformu için  resmi bir şekilde satışa sunulmuş olacak.

ubisoft south park: the fractured but whole ı am the fart
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.