Bu Online Oyun Yalnızca 15 Ay içerisinde Öldü

Çıkmasından yalnızca 15 ay kadar sonra, büyük umurlar ile piyasaya sürülmüş olan Battleborn isimli oyunun artık fişi çekilecek.

Bu Online Oyun Yalnızca 15 Ay içerisinde Öldü

Çıkmasından yalnızca 15 ay kadar sonra, büyük umurlar ile piyasaya sürülmüş olan Battleborn isimli oyunun artık fişi çekilecek. Overwatch ile birlikte Paladins arasında kendisine bir türlü yer bulamamış olan bu yapım için Gearbox  şirketi yeni bir güncelleme yayınlamayacak olduğunu açıkladı.

Battleborn'a ait olan oyun sunucuları bir zaman daha aktif durumda kalacakken, planlanmakta olan sonbahar güncellemesinin dışında farklı hiçbir tane güncelleme ise almayacak. Yani artık Gearbox şirketi, oyuna sunduğu desteğini çekme kararı almış. Konu ile ilgili olarak Randy Varnell resmi bir şekilde açıklama gerçekleştiren ilk isim oldu.

''Sonbahardaha gelecek olan güncellemesinden daha sonra, Battleborn oyunu için herhangi bir  şekilde yeni içerik veyahut yeni bir güncelleme paylaşmayı düşünmüyoruz. İleride de bunun değişebilmesi ihtimallerine karşı, sosyal medya üstünden bizi takipte kalmayı lütfen unutmayın.''

Overwatch oyunu ile aynı dönem içerisinde çıkmak gibi  çok büyük bir talihsizlik yaşamış bulunan Battleborn  oyunu haftalar içinde fiyatını  da yarı yarıya  bir şekilde indirmek mecburiyetinde kalmıştı. 2 oyunda aslında benzeyen mekaniklere sahip olduğu için, insanlarda tercihlerini Overwatch  oyunu tarafında kullanmışlardı. 

Kahraman bazına sahip olan bir shooter oyunlarından olan Battleborn, direnememiş olduğu rekabetin sonrasında F2P'e dönmüş bir durumda olsa bile,  aslında bu da oyuncuların ilgilerini çekmemiş gibi görünmekte. Gearbox şirketinin çok büyük umutlar bağlamış olduğu Battleborn  oyunu bakalım daha tam olarak  ne kadar zaman için sunucuları açık  durumda tutacak?

owewatch battleborn gearbox
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.