Bu MicroSD Tam 400 GB'lık bir Kapasiteye Sahip

400 GB'lık kapasiteye sahip olan SanDisk'e ait Ultra microSDXC UHS-I isimli kart ile tam 40 saat boyunca full HD video depolaması yapmanız olanaklı. Çekim yaptığınız esnada kartınızın dolma konusundaki derdi git gide ortadan kalkmaya başlıyor.

Bu MicroSD Tam 400 GB'lık bir Kapasiteye Sahip

400 GB'lık kapasiteye sahip  olan SanDisk'e ait Ultra microSDXC UHS-I isimli kart ile tam 40 saat  boyunca full HD video depolaması yapmanız olanaklı. Çekim yaptığınız esnada kartınızın dolma  konusundaki derdi git gide ortadan kalkmaya başlıyor.

SanDisk şirketi, 400 GB'lık bir boyut ile dünya üzerindeki en büyük kapasitesine sahip olan microSD kartının resmi duyurusunu yaptı. SanDisk şirketine ait olan  Ultra microSDXC UHS-I ürünüyle bundan sonra çekim yaptığınız esnada kartım doldu demek fazlası ile zor  bir durumda olacak.

SanDisk  şirketi bundan tam 2 sene önce tanıtmış olduğu 200 GB kapasiteye sahip modelin hemen sonrasında, şimdi ise 400 GB'lık bir kapasiteye sahip olan  SanDisk Ultra microSDXC UHS-I  ismine sahip kartınının tanıtımını yaptı. Nerede ise ismi bile yer kaplamakta bulunan cinsten olduğu görülen kart, 100 MB'lık bir transfer hızlarına ulaşmakta ve dakikada tam 1.200 tane fotoğraf aktarımı yapabiliyor. 4K ile birlikte 360 derecelik fotoğraf ve  de video veyahut drone çekimleri amacıyla bu microSD kartın çok mükemmel bir seçenek olduğu ise gayet açık.

A1 Uygulaması Performans Sınıfındaki özelliği sayesinde kart içerisindeki uygulamaları çok hızlı olarak yükleyebildiğini de belirtmekte yarar var. Bu kapasitede yer alan bir karta 40 saat boyunda bir full HD video depolamanın olanağına  da sahip olabilirsiniz.

SanDisk'e ait olan Ultra microSDXC UHS-I  isimli kart 250 dolar tutarındaki fiyat etiketine de sahip.

sandisk sandisk Ultra microSDXC UHS-I 400 GB microsd
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.