Bu Kılıf note Modelinin Batarya Problemini Çözüyor

Galaxy Note 8 modeli batarya ile ilgili bir önceki model içerisinde yaşanan problemler sebebiyle oldukça temkinli bir biçimde karşımıza çıkmış oldu.

Bu Kılıf note Modelinin Batarya Problemini Çözüyor

Galaxy Note 8 modeli batarya ile ilgili bir önceki model içerisinde yaşanan problemler sebebiyle oldukça temkinli bir biçimde karşımıza çıkmış oldu. Buna karşın Galaxy Note 8  modelinin batarya problemini aşmak istemekteyseniz işte tam ihtiyacınız olabilecek bir ürün daha tanıtıldı.

Güçlü durumdaki işlemcisi ve de 6 GB'lık RAM ile fazlasıyla iddialı durumda bulunan Galaxy Note 8  modeli aynı zaman içerisinde Samsung şirketinin deyimi ile ''Sonsuz bir ekran''a da sahip. Bütün bunların sonunda ise elbette  çok daha güçlü bir bataryaya ihtiyaç duyulmakta.

Samsung şirketinin söylemine bakılırsa 1 günü rahat bir şekilde çıkartabilecek Galaxy Note 8 modelinden daha çoğunu  beklemekteyseniz, Zero Lemon şirketi tam sizin aramış olduğunuz ürünün tanıtımını yaptı. 5500 mAh kapasitesinde yer alan kılıf ile Galaxy Note 8 modelinin batarya takviyesini yapmanız olanaklıyken bu şekilde telefonunuzun batarya ile ilgili kapasitesini de 8800 mAh büyüklüğüne çıkartmış olabilirsiniz.

%115 çok daha fazla bir batarya ömrünü sunmuş olan kılıfla beraber Galaxy Note 8 modelinde konuşma zamanı 48 saate kadar, video izleme zamanı 24 saate kadar, müzik dinlemenin zamanı 75 saate kadar ve oyun oynamanın zamanı da 16 saate kadar çıkartılmış olacak.

5 Ekim tarihi içerisinde satışa sunulacak olduğu açıklanan bu kılıf Amazon üstünde şu anda %50 oranındaki indirimle ön siparişe açılmış bir halde. 79,99 dolar tutarındaki bir fiyat etiketi 39,99 dolara çekilmişken şu anda ürünü  ise maalesef Türkiye içerisinden satın alamamaktayız.

samsung galaxy note 8 kılıf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.