Bu Kılıf iPhone X Modelinden de Pahalı

iPhone X modelindeki telefon kılıfı satın almadan önce yeni modelleri kullanmakta biraz yürek istiyor olacak.

Bu Kılıf iPhone X Modelinden de Pahalı

iPhone X modelindeki telefon kılıfı satın almadan önce yeni modelleri kullanmakta biraz yürek istiyor olacak. Apple şirketinin uzun zaman sonrasında yapmış olduğu çok büyük tasarım değişikliği ve de  yeni teknolojileri ile birlikte dikkatleri çekmeyi başaran cihaz, Kasım ayı içerisinde kullancılarla buluşmuş olacak. Fazlası ile hassas bir yapıya sahip bulunduğu ilk bakışta anlaşılmakta olan cihaz ile ilgili telefon kılıfları da daha şimdiden ortaya çıkmaya başlamış oldu.

Singapur içerisinde lüks ürünleri ile dikkatleri çekmeyi başaran GRAY şirketi, Apple şirketinin 10. sene özel iPhone modeli ile ilgili yepyeni bir tane kılıf geliştirdi. Üstelik geliştirilen bu kılıf o kadar çok özel bir fiyata sahip durumdaki, kendisi bu cihazdan bile  daha pahalıya satışa sunulmakta.


Yekpare bir şekilde  askeri sınıf titanyum bloğundan üretilmiş olan bu kılıf, özel bir tasarım ile birleşip son durumuna getirilmiş. GRAY şirketinin zanaatkarları tarafından alev ile işlenmiş olan bu iPhone X modelinin kılıfları, değişik açılardan farklı renklerde görülmeleri amacıyla ek  bir işlemlerden daha geçmiş.

Fazlası ile güçlü bir koruma sağlayacak olduğu açıklanan bu kılıflar 3 değişik renk seçeneği ile birlikte  satışa sunulmuş olacak. Kılıfların satış fiyatları ise 645 dolar tutarından başlarken, en özel  durumdaki sürüm olarak öne çıkan Advent Aurora ise 1.295 dolar tutarından satılıyor olacak.

apple iphone x kılıf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.