Bu Galaxy S8 Modeli Android Oreo İle Çalışıyor

Samsung şirketinin daha 3 ay önce tanıtımını yapmış olduğu Galaxy S8 ve de Galaxy S8 Plus modellerinin en son Android 8.0 Oreo isimli güncellemesini almış bulunan ilk cihazlardan bir tanesi olması amacıyla çalışmalara başlanmış olduğunu daha öncesinde sizlere açıklamıştık.

Bu Galaxy S8 Modeli Android Oreo İle Çalışıyor

Samsung şirketinin daha 3 ay önce tanıtımını yapmış olduğu Galaxy S8 ve de Galaxy S8 Plus modellerinin en son Android 8.0 Oreo  isimli güncellemesini almış bulunan ilk cihazlardan bir tanesi olması amacıyla çalışmalara başlanmış olduğunu daha öncesinde sizlere açıklamıştık.

Samsung şirketi cihazı çok daha stabil bir duruma getirmek amacıyla yeni güncellemeleri yayınlamayı sürdürürken, Android Oreo ile ilgili yapılmış testlerden bir tanesi popüler  durumdaki benchmark uygulamasının Geekbench'in kayıtları içerisine yansıdı.

Android 8.0 Oreo  isimli işletim sistemine ve de Exynos 8895 isimli işlemciye ev sahipliğini yapmakta bulunan Galaxy S8 modeli, Geekbench 4.1.1 sürümüyle  yapılan tek çekirdek testi içerisinden 2029, çoklu çekirdek testi içerisinden de 6845 puan almış.

Android 7.1.1 Nougat isimli sürümünde elde edilmiş olan skorlar ile kıyasladığımız zaman özellikle de çoklu çekirdek testi içerisinde çok ciddi bir artışın yaşanmış olması ve Android Oreo sürümü ile beraber sunulmuş yenilikler,  daha şimdiden Galaxy S8 isimli serisinin güncellemeden sonra çok daha işlevsel bir duruma gelecek olduğunun sinyallerini de vermekte.

Samsung  şirketi herhangi bir şekilde güncelleme takvimi açıklamaz iken, Note 8 modelinin ve de  Galaxy S8 modeli ile S8 Plus modelinin ilk sırada yer almakta bulunduğu ise herkes tarafından biliniyor olan bir gerçek.

samsung galaxy s8 android oreo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.