Bu Akıllı Saatin ŞarJI 1 Sene Gidiyor

Akıllı saat sektörü içerisinde rekabet git gide kızışırken her bir üretici değişik bir alanda iddialı bir giriş yapmayı istiyor.

Bu Akıllı Saatin ŞarJI 1 Sene Gidiyor

Akıllı saat sektörü içerisinde rekabet git gide kızışırken her  bir üretici değişik bir alanda iddialı bir giriş yapmayı istiyor.

Misfit şirketi de akıllı saat sektörü içerisindeki iddialı markalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta. Firmanın en son akıllı saati de tek şarj ile 1 senelik bir kullanım ömrü sunması sayesinde tamamen farklılaşıyor.


Akıllı saatler içerisinde bataryayı en fazla harcayan ekran ile nabız ölçer gibi çeşitli özelliklerden mahrum olsa bile akıllı saatin bütün  fonksiyonlarına sahip. Saatin alt bölümünde konumlandırılmış durumdaki yine analog olan bölümde günlük hedefiniz ile birlikte alarm, bildirimler, 2. farklı bir zaman dilimi ve de  takvim amacıyla küçük ibareler yer almakta.

Titreşim kullanarak kullanıcısını uyarabilmekte olan hibrit saat, çağrı ile birlikte mesaj ya da e posta bildirimlerini iletebilmekte bu şekilde. Üstünde 2 değişik buton bulunan Misfit Command, programlanabilir 
 durumdaki butonunun sayesinde isterseniz bir  müzik çaları kontrol olanağı sunuyor isterseniz ise fotoğraf çekmeniz amacıyla bir deklanşör görevi görebilmekte.

Ülkemiz içerisinden de satın alınabilmekte olan bu akıllı saat, ön siparişe özel birlikte 628 Türk Lirası tutarından 471 Türk Lirası tutarına satın alınabilmekte. Fakat kargo ile vergiler eklendiği zaman bu fiyat 750 Türk Lirası tutarını buluyor. Paslanmaz bir çelik versiyon ise normal olarak 710 Türk Lirası iken ön sipariş ile 533 Türk Lirası tutarına düşüyor. Fakat yine kargo ve de vergileri eklediğimiz zaman bu fiyat 831 Türk Lirası tutarına çıkıyor.

misfit akıllı saat misfit command
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.