Bu Akıllı Saatin Fiyatı 49 TL

Çok değişik ürün ve de kampanyalar ile tüketicilerin karşısına çıkmayı başaran Hepsiburada sitesi, şimdi ise Case 4U modelindeki akıllı saati için özel bir kampanya gerçekleştirdi. Bu akıllı saati %75'lik bir indirimle satın alabilmek olanaklı..

Bu Akıllı Saatin Fiyatı 49 TL

Çok değişik ürün ve  de kampanyalar ile tüketicilerin karşısına çıkmayı başaran Hepsiburada sitesi, şimdi ise Case 4U modelindeki akıllı saati için özel bir kampanya gerçekleştirdi. Bu akıllı saati %75'lik bir indirimle satın alabilmek olanaklı..

Giyilebilir durumdaki Teknolojiler son dönem içerisinde fazlası ile popüler bir hal aldı. Tabii ki  de bu alan içerisinde Apple Watch ve de Gear S3 gibi üst düzeyde akıllı saatler bulunduğu gibi, çok daha uygun fiyata sahip modelleri de bulabilmek olanaklı.

Uygun fiyata sahip seçeneklerden bir tanesi olarak öne çıkan Case 4U'a ait akıllı saat ise, şu an içerisinde %75 oranında indirimli olarak satın alınabilmekte. 

Hem Android işletim sistemine sahip hem ise iOS işletim sistemli akıllı telefonlar ile kolay bir şekilde eşleştirilebilen bu akıllı saat, telefon üstünden arama yapabilme ve  de mesajlaşabilmeye imkan tanıyor.

Bunun yanında adım sayabilme özelliği olan ve de müzik kontrolü yapabilmekte bulunduğunuz Case 4U, içinde 380 mAh'lık bir kapasiteye sahip pil ile birlikte geliyor. Öte yandan cihazın üstünde bir tanede kamera yer almakta bulunduğunu belirtmekte bir yarar var.

Normal olarak 199 Türk Lirası fiyat etiketiyle satılmakta bulunan Case 4U  isimli akıllı saat, Hepsiburada.com sitesi üzerinde %75 oranındaki indirim ile birlikte şu an içerisinde 49 Türk Lirası fiyatıyla satın alınabilmekte. 

hepsiburada case 4u apple watch
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.