Borderlands 3 Oyunu İle Alakalı Yeni Açıklamalar Yapıldı

Gearbox Software şirketinin tarafından yapılmış olan açıklamaya bakılırsa stüdyonun %90'lık bir kısmı Borderlands serisindeki yeni halka olan Borderlands 3 oyunu üstünde çalışmakta.

Borderlands 3 Oyunu İle Alakalı Yeni Açıklamalar Yapıldı

Gearbox Software  şirketinin tarafından yapılmış olan açıklamaya bakılırsa stüdyonun %90'lık bir kısmı Borderlands serisindeki yeni halka olan Borderlands 3 oyunu üstünde çalışmakta.

PAX West esnasında gerçekleştirilmiş olan ve artık bir standart duruma gelmiş ''Inside Gearbox Software'' isimli panel esnasında konuşan Gearbox Software şirketinin CEO'su  görevindeki Randy Pitchford, Borderlands 3 oyunu ile ilgili olarak hakkında açıklamalar gerçekleştirdi.

Pitchford  ayrıca panele gelmiş olan oyun severlerin nerede ise tamamının Borderlands 3 oyununun hakkında bilgi almak amacıyla panelde yer aldığını da bildiğini belirtip, Gearbox Software  şirketinin çalışanlarının %90'lık bir kısmının Borderlands 3 oyunu üstünde yoğunlaştığını açık bir şekildei fade etti.

Pitchford'a bakılırsa stüdyonun üretim kapasitesinin %90'lık bir kısmı Borderlands 3 oyununa ayrılmış bir halde ve de Gearbox Software  şirketi şu anda tam bir şekilde geliştirmesi gerekli yapım üstünde çalışıyor.

Yani  bir açıdan Pitchford, Gearbox Software paneli içerisine katılan oyun severlerin tamamının Borderlands 3 oyununun bitirilmesini beklediğinin de  farkında. Görünüşe bakılırsa yapım da henüz tamamlanmaktan çok uzak bir noktada yer alıyor. Zira Pitchford gerçekleştirdiği açıklamaları esnasında, Gearbox şirketinin artık  sadece bir dağıtıcı şirket olduğunu ve bu sebeple tamamlanmamış  olan hiçbir  tane oyun hakkında detaylı bir bilgi veremeyeceklerinin de net bir şekilde altını çizdi.

Son olarak ise Borderlands 3 oyununun 1 Nisan 2018 tarihinde veyahut 31 Mart 2019 tarihinin arasında piyasaya sürülecek olduğunun düşünüldüğünü belirtmekte yarar var..

borderlands 3 gearbox software pax west
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.