BMW'ye Ait Olan X7 Konsepti Adeta Büyülüyor

BMW şirketine ait olan Concept X7 iPerformance SUV isimli modeline ait durumdaki görseller, Frankurt Uluslararasındaki Otomobil Fuarı 2017 etkinliğinin hemen öncesinde firma tarafından açıkça paylaşıldı.

BMW'ye Ait Olan X7 Konsepti Adeta Büyülüyor

BMW şirketine ait olan  Concept X7 iPerformance SUV isimli modeline ait durumdaki  görseller, Frankurt Uluslararasındaki Otomobil Fuarı 2017 etkinliğinin hemen öncesinde firma tarafından  açıkça paylaşıldı.

Alman  asıllı otomobil üreticilerinden BMW şirketi, bu yeni duyurmuş olduğu crossover ile beraber 3 oturma sırasına sahip olan X5 modelinin daha üstüne çıkabilmenin hedefinde. Hibrit gibi bir modeli de sunulacak olduğu belirtilen X7 modelinin öncesinde firmanın yeni 8 Serisinden ve de  Z4 ile fazlasıyla yoğun ve çıtayı yükseltebilen bir dönem geçirmiş bir durumda olduğunu belirtmekte yarar var.

İlk önce BMW şirketinin  tarafından, tescili alınmış böbrek ızgaraların ön kısımda fazlasıyla büyük kullanılmış  bir durumda olması dikkatlerden kaçmamakta. Öte yandan, ekstra ince şekildeki LED ön farlar ile fazlasıyla agresif durumdaki bir görünüm sağlanabilmiş. Otomobil, 3 sıralı bir koltuk için sağlanmış bolca geniş alan ve de büyük tekerleklerle çok başarılı bir genel profili çizmekte.

Zamanının çok büyük bir bölümünü otomobilde geçirecek durumda bulunanlar için iç alanında çok fazla Teknoloji barındırmakta olan X7 modeli, güncellenmiş durumdaki  iDrive bilgi ve eğlence sistemini de bünyesinde barındırıyor. Her koltuğun arka kısmında ayrı bir şekilde eğlence ekranlarının da yer almakta olduğu ve bunların sayesinde yolcuların bir şarkı sırasını ayarlayabileceğini, navigasyon sistem iile etkileşime girebilecek olduğunu ve öteki ekranlara içerik yollayabileceğini de belirtmekte yarar var. Ekleyecek olursak, komple cam tavanın yanında alüminyum ile birlikte deri ve de ahşap detaylar çok fazla dikkat çekmekte.

bmw x7 concept x7 iperformance suv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.