BMW Motorrad Concept Link Tasarımı Görüldü

BMW Motorrad Concept Link motorlarının tasarımları ortaya çıktı. Yeni nesil konsept link motorlarda nasıl özellikler öne çıkacak?

BMW Motorrad Concept Link Tasarımı Görüldü

Alman otomotiv devlerinden biri olan BMW, bir yandan yeni seri araçlarını geliştirirken bir yandan da motosiklet teknolojileri üzerine çalışmalar yapmaya başladı. Markanın yeni seri motorlarının yayınlanması bir yana dursun son olarak BMW Motorrad Concept Link konsept çalışması ortaya çıktı. İlk prototiplerinin tamamlandığı yen nesil motosikletler için yayınlanan video serisiyle beraber tanıtımda yapılmış oldu. Gerek tasarımıyla gerekse de özellikleriyle dikkat çeken motorların geleceğe yönelik tasarımları da epey dikkat çekmekte.

BMW Motorrad Concept Link Hayata Geçirilecek Mi?

Marka tarafından yapılan açıklamaya göre BMW Motorrad Concept Link serisinin çıkış yapacağına kesin gözüyle bakılıyor. Fakat motorların ne zaman çıkış yapacağı konusunda net bir bilgi elde etmek mümkün değil. Konsept motor çalışmasına bakacak olursak motorların genel olarak BMW araçlarını yansıtan tasarımlarının dikkat çektiğini görüyoruz. Geleceğe yönelik tasarımlarıyla dikkat çeken BMW Motorrad Concept Link serisinin ön bilgilendirme ekranında ise standart analog sistem kullanımı yerine çok daha farklı bir teknoloji dikkat çekiyor.

Bu noktada motorların dahili LED bilgilendirme ekranına sahip olduğu ve tamamen elektrikli olduğunu da söylemek gerekiyor. Yine iki tekerlekli tasarımlarıyla gelen motorların fiyatı konusunda da şu an bir aralık belli değil. BMW’nin geleceğin motoru olarak değerlendirdiği yeni çalışmanın tüm detayları için aşağı da yer alan videoyu izleyebilirsiniz.    

 

bmw motorrad concept link BMW Motorrad Concept bmw motor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.