BMW 3 Serisi 2019 Modelleri Kameralardan Kaçamadı!

Sadece Türkiye’de değil tüm dünyanın göz bebeği haline gelen BMW rakip firmalarına göre alıcıları oldukça fazla ve her geçen günde hızlı bir biçimde artmakta.

BMW 3 Serisi 2019 Modelleri Kameralardan Kaçamadı!

Son olarak yapılan araştırmalara göre Ülkemiz satış rakamlarından da çok açık ve net bir şekilde görüldüğü firma satışa sunulduğu her pazarda BMW 3 Serisi modelleri yüksek satış rakamlarına ulaşmaktadır.

Diğer yandan BMW yeni aracının lasmanını henüz gerçekleştirmezken test sürüşü sırasında araç ilk kez görüntülendi. İlk olarak G20 kod adıyla ortaya çıkan ve şuan için test süreci devam eden 2019 BMW 3 Serisi modeli ise kameralardan kaçamadı. Diğer markaların ve BMW'nin diğer modellerinde olduğu gibi 2019 BMW 3 Serisi modelinin de mevcut 3 Serisi'ne kıyasla daha hafif bir yapıya sahip olacağa benziyor.

Hafiflemenin yanı sıra 2019 BMW 3 Serisi modelinin iç mekanında da modernleştirme çalışmalarının yapıldığı görüntüler arasında yer alıyor.  Modern bir görünümün yanı sıra konfor ve lüks detaylara da ağırlık verilen araç görsellik yönünden oldukça dikkat çekici.  Diğer yandan net olarak açıklanmasa da şuan için 2019 BMW 3 Serisi modelinin bünyesinde 2 litre ve 3 litre hacminde motor seçeneklerinin görev alması bekleniyor. Düşük hacimli motor seçenekleri cephesinde ise 2019 BMW 3 Serisi modelinin kalbinde 3 silindirli ve 1.i5 litre hacminde motor seçeneklerinin yer alabileceği tahmin ediliyor. Merak edilen detayların gün yüzüne çıkması için 2018 yılını beklemek gerekiyor.

 

BMW Türkiye 3 Serisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.