BLU'dan Bütçe Dostu Akıllı Telefon BLU Grand XL Geliyor

ABD merkezli geçtiğimiz dönem duyurulan ve birkaç hafta içinde piyasada yerini alması beklenen BLU Studio J2 modeli ile birlikte yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışmalarını sürdüren firmanın BLU Grand XL modelini de aynı dönemde kullanıcılarına sunmayı amaçladığı düşünülüyor.

BLU'dan Bütçe Dostu Akıllı Telefon BLU Grand XL Geliyor

Kısa süre önce FCC onayı alarak piyasada yerini alan BLU Studio J2 bildirilmişti. Bunun yanında ABD merkezli şirketin birkaç hafta içinde piyasaya çıkaracağı tek akıllı telefonun Studio J2 olmayacağı da düşünülüyor.

Geçtiğimiz Ocak ayında akıllı telefon pazarına sunulan orta segment BLU Grand X modelinin geliştirilmiş versiyonu olacak olan Grand XL için şimdilik çok fazla bilgi elde edilememiş olsa da telefonun bazı özelliklerine ulaşıldı.

Bir önceki BLU Grand X modeline baktığımızda 5 inç ekran boyutu 720P HD ekran ve 1.3GHz dört çekirdekli MediaTek MT6580 işlemciyle karşımıza çıkmıştı. Yine 1GB RAN ve arttırılabilir 8GB dahili depolama alanını bulunduran Grand X modelinin ön ve arka kısmında 5 megapiksel kalitesinde kamera bulunuyor.

Giriş segmenti olarak sınıflandırabileceğimiz Grand X modelinin geliştirilmiş versiyonu olacak olan Grand XL modelinin ekstra özelliklerle piyasaya çıkması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.