Blizzard Müjdeli Haberi Verdi. Overwatch Ücretsiz Oluyor

Blizzard sevilen shooter oyunu Overwatch serisinin ücretsiz olarak sunulacağı müjdesini verdi. Bir süreliğine ücretsiz olarak sunulacak olan Overwatch serisinde tüm özellikler kullanılabilir olacak. İşte detaylar.

Blizzard Müjdeli Haberi Verdi. Overwatch Ücretsiz Oluyor

Oyun dünyasında yeni moda online oynanabilen çoklu ortam oyunları. Giderek popülaritesini artırmaya başlayan oyun türlerinden biri olan çoklu platform oyunlarından birisi de Overwatch. Shooter türünde bir oyun olması sebebiyle zaten ilgi odağı haline gelen oyun yayına girdiği andan bu yana sürekli olarak övgü almayı başarmış bir yapım olarak da değerlendirilmekte. Yayınlandığı ilk dönemden bu yana sürekli ilgi odağı olan yapımın 1.yılı da tamamlandı. Yani bir yandan Overwatch yeni yılını kutluyor. Peki bu kutlamalar için oyunculara ne gibi sürprizler var?

Overwatch Ücretsiz Sürüm Haberi Geldi

Blizzard tarafından bu konuda da beklenen haber geldi. Oyunun yapımcı şirketi tarafından yapılan açıklamayla beraber ilk yıl coşkusu herkesle kutlanmak isteniyor. Bunun için Overwatch serisinin ücretsiz olarak sunulacağı açıklandı. Tabi ki ücretsiz versiyonun sadece bir süre için geçerli olacağını da belirtelim. Overwatch için açıklanan ücretsiz versiyon için verilen süre ise tam yıl dönümünü gösteriyor.

26 Mayıs tarihinden sonra ücretsiz olacak olan oyunun 29 Mayıs tarihine kadar da ücretsiz olarak sunulacağı açıklandı. 3 gün boyunca hemen herkese açık olacak olan Overwatch bu süre içerisinde kullanıcıların her karakteri ve hemen her haritayı kullanmalarına da izin verecek. Ücretsiz versiyon sonrasında da büyük bir indirim beklendiğini ekleyelim.

overwatch ücretsiz overwatch overwatch yıl dönümü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.