BlackBerry'nin Yeni Telefonu Yolda!

Bir dönemin efsanesi Blackberry, yeni döneme de adını yeniden yazdırmak üzere harekete geçti CES 2017 kapsamında Blackberry, yeni Q klavyeli telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

BlackBerry'nin Yeni Telefonu Yolda!

Blackberry telefon modelini elinde tutmaya kararlı olan ve geçtiğimiz dönemlerde iflas açıklaması yapmış olan ve telefon piyasasından çekildiğini açıklayan Blackberry'yi yeniden gündeme getirmeye kararlı. Şimdilerde ise bu pazara yeniden ve daha güçlü olarak girmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda CES 2017 sürecinde yeni model telefonlarını tanıtmaya hazırlanan Blackberry, yeni modelinde Q klavyeyi tercih edecek.

Geçtiğimiz yıllar içinde iflasın eşiğine gelen ve pazardan neredeyse silinmek üzere olan Blackberry, TCL ile yeniden sahaya gireceği artık netlik kazandı. Mercury telefonundan sonra BlackBerry telefonlar da artık TCL tarafından tasarlanacağı gibi üretilip pazara sunulması da TCL tarafından sağlanacak. Kısaca, CES 2017 kapsamında tanıtılması planlanan Blackbery'nin bu yeni modeli TCL tarafından pazara sunulacak. Eskisinden belki daha güçlü olarak yeniden görebileceğimiz Blackberyy, yeniden adından söz ettireceğe benziyor.

Daha çok işadamlarının dikkatini çeken ve popüler olduğu dönemde de Blackberry Messenger gibi bir hizmeti bir dönemin efsaneleri haline getiren Blackberry, bu dönemde kendini geliştirmek ve Android pazarına girmek yerine kendi işletim sistemi ile devam etmeye karar vermiş ve bu strateji ile Android ve IOS platformlarındaki telefonların oldukça gerisinde kalmıştı. TCL tarafından üstlenilecek olan bu yeni dönemin Blackberry'yi yeniden gündeme getirip getirmeyeceğini ise önümüzdeki günlerde göreceğiz

blackberry TCL CES 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.