BlackBerry Ontario Serisinin Görselleri Gözüktü

BlackBerry Ontario serisinin görselleriyle beraber özellikleri ortaya çıktı. iptal olan BlackBerry Ontario serisinin detayları neler? Telefonlar neden iptal oldu?

BlackBerry Ontario Serisinin Görselleri Gözüktü

Cep telefonlarının dev markalarından biri olan BlackBerry, üst düzey cep telefonlarıyla en prestijli markalardan biri olarak değerlendiriliyordu. Yeni seri telefonlarında kullandığı fiziksel klavyeleriyle ün kazanan markanın bir nevi lale devri ise kısa sürdü. Akıllı telefon devrine geçiş yapamayan markanın kendi işletim sistemini kullanmaya devam etmesi de markanın telefonları için son oldu. Hem yüksek fiyatlar hem de hemen hemen her markanın geçiş yaptığı çok daha işlevsel olan Android işletim sistemine geçiş yapılmaması BlackBerry satışlarının çökmesine neden oldu.

BlackBerry Ontario İptal Oldu

Bu noktada markanın geç kalması nedeniyle çıksa bile zarara neden olacağı düşünülen bazı modeller ise doğrudan iptal edilmişti. Bu modellerden birisi de BlackBerry Ontario serisi oldu. 2014 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen telefonların çıkış aşamasında iptal edildiği açıklanmıştı. Aradan 3 sene geçmesinden sonra ise şimdi BlackBerry Ontario akıllı telefonlarının görselleri ortaya çıktı.

Tamamen klavyesiz nadir BlackBerry modellerinden biri olacağı görülen BlackBerry Ontario akıllı telefonlarının görsellerinden sonra markanın yeniden bu seriye dönüş yapma ihtimalinin olup olmadığı ise en çok konuşulan konulardan biri oldu. Hemen belirtelim bu serinin yeniden piyasaya çıkış yapmayacağı da açıklamalarla beraber kesinleşmiş oldu. Markanın bundan sonra BlackBerry Ontario serisi için geri dönüş yapması zor gözüküyor.     

blackberry blackberry ontario blackberry ontario özellikleri blackberry ontario görselleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.