BlackBerry KEYone Dayanıklılık Testinde Sınıfta Kaldı!

BlackBerry'nin kısa bir süre önce tanıttığı yeni Android işletim sistemine sahip akıllı telefonu BlackBerry KEYone dayanıklılık testinde sınıfta kaldı!

BlackBerry KEYone Dayanıklılık Testinde Sınıfta Kaldı!

Bir zamanların ünlü telefon üreticisi olan BlackBerry kendi işletim sistemini bırakmış ve yoluna Android işletim sistemiyle devam etmişti. Android işletim sistemine geçiş yaptıktan sonra başarılı modeller sunmaya başlayan BlackBerry'nin son akıllı telefonu KEYone kullanıcılar tarafından beğenilmişti.

Klasik BlackBerry yapısının korunduğu KEYone modeli dayanıklılık konusunda ne yazık ki sınıfta kaldı. YouTube üzerinde akıllı telefonların dayanırlıklarını test eden ve bunları izleyicileriyle paylaşan JerryRigEverything kanalı son olarak BlackBerry'nin son harika akıllı telefonu KEYone'ı konuk etti.

BlackBerry'nin KEYone modelinin dayanıklılığı izleyenleri büyük hayal kırıklığına uğrattı. Bükülme testini geçemeyen BlackBerry KEYone izleyenlerde büyük şaşkınlık uyandırdı.

Videoda görüldüğü üzere BlackBerry'nin KEYone modeli ilk olarak yanma testine tabii tutuluyor. Yanma testini başarıyla geçen KEYone ne yazık ki bu dayanıklılığını bükülme testinde gösteremiyor ve küçük bir kuvvetle ekranı hemen yerinden çıkıyor.

Kullanıcılar için büyük bir sorun teşkil eden bu durum karşısında JerryRigEveryThing analisti çıkan bu sonucun ardından bu durumun ekran ve kasayı birbirine bağlayan yapıştırıcı malzemeden dolayı olduğunu ve BlackBerry'nin bu firma ile olan ortaklığını gözden geçirmesinin BlackBerry için iyi olacağını aktardı. İşte söz konusu o video. 

 

blackberry blackberry keyone keyone android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.