BlackBerry KEYone Dayanıklılık Testinde Ekran Sorunu Dikkat Çekti

BlackBerry'nin en son akıllı telefon pazarına sunduğu modeli olan BlackBerry KEYone dayanıklılık testine girdi. Ünlü bir Youtuber tarafından yapılan bu testlerde özellikle cihazın ekranı maalesef geçerli not almayı başaramadı.

BlackBerry KEYone Dayanıklılık Testinde Ekran Sorunu Dikkat Çekti

Akıllı telefon dünyasına özellikle şık tasarımı ile hızlı bir giriş yapan BlackBerry KEYone modeli üzerinde yapılan testler açısından bazı yapılarında geçer not alamadı.

Snapdragon 625 yonga setli işlemcisi ile kullanıma sunulan BlackBerry KEYone modeli klavyeli tasarımıyla şık bir görünüm kazanmıştı. 1080x1920px çözünürlük bulunduran ekran ile gelen cihaz 3505mAh batarya ile desteklenmişti.

BlackBerry KEYone modeli üzerinde ünlü Youtuber'lerden JerryRigEverything kanalında yapılan testin videosu yayınlandı. Cihaz üzerinde yapılan dayanıklılık testlerinin bir çoğundan başarılı sonuç alsa da özellikle ekran bükme testinde bazı sorunlarla karşılaşıldı.

Öncelikli olarak yanma testine giren BlackBerry KEYone cihazının ekranı ısıdran dolayı yapışkanlar işlevsiz hale geliyor ve biraz basınç uygulandığı zaman ekranın yerinden çıktığı gözlemlendi. Bu durum BlackBerry KEYone cihazının ekranlarında kullanılan yapıştırıcı malzemenin basit bir bileşen olduğunu gözler önüne serdi.

İşte BlackBerry KEYone Modeline Uygulanan Dayanıklılık Testi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.