Black Mirror Dizisinin 4. Sezona Çok Sağlam Geleceği Açıklandı

Popüler olan Netflix dizilerinden bir tanesi Black Mirror, 4. sezon içerisinde de izleyicilerini heyecanlandırmak için hazırlanmakta. Yayınlanacak olan 6 tane bölümün başlıkları ve de görüntüleri açık bir şekilde paylaşıldı.

Black Mirror Dizisinin 4. Sezona Çok Sağlam Geleceği Açıklandı

Popüler  olan Netflix dizilerinden bir tanesi Black Mirror, 4. sezon içerisinde de izleyicilerini heyecanlandırmak için hazırlanmakta. Yayınlanacak olan 6 tane bölümün başlıkları ve de görüntüleri açık bir şekilde paylaşıldı.

Netflix platformu, Black Mirror 4. sezonu için bir ilk bakış yapmanızı sağlayabilecek bir paylaşım gerçekleştirdi. 50 saniyelik olan bu kısa video içerisinde, bu sezonda yayınlanacak 6  tane bölümün başlıkları ve de bölümlerden bazı ilk görüntüler yer almakta.

Charlie Brooker'ın tarafından yaşam verilen ve de Teknoloji ile yaşamın karanlık kısımlarını gözler önüne sermekte olan İngiliz dizilerinden Black Mirror’a ait ilk görüntülere bakılır ise seyircisini tekrardan kendisine kilitlemeyi başarmış olacak. Diziye ait olan bölüm başlıkları da Crocodile ile birlikte Hang the DJ, ''USS Callister'', Metalhead ve de  Black Museum şeklinde sıralanmakta.


Video içerisinde ürkütücü  olan bir çocuk, camdan korku ile bakan 1 tane kadın, tehlike saçacak olduğunu tahmin ettiğimiz 1 tane robot ve de hatta 1 tane Uzay Yolu gemisini görmekteyiz. Hali ile bu yayımlanmış olan video dikkatimizi de ciddi  bir anlamda cezbetmeyi başarmış oldu.

Black Mirror 4. sezonu ile ilgili olarak Netflix platformu şimdilik herhangi bir şekilde tarih vermiyor fakat tahminler ise sezonun Aralık ayının içinde başlayacak olduğu yönünde.

black mirror netflix charlie brooker
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.