Bixby'nin Ne Zaman Geleceği Açıklandı

Samsung şirketinin Galaxy S8 modeli ve de Galaxy S8 Plus modelinden oluşan S8 ailesi ile beraber tanıttığı kişisel asistanlarından Bixby'nin küresel bir pazara ne zaman açılacak olduğu artık kesinleşti.

Bixby'nin Ne Zaman Geleceği Açıklandı

Samsung şirketinin Galaxy S8 modeli ve de Galaxy S8 Plus modelinden oluşan S8 ailesi ile beraber tanıttığı kişisel asistanlarından Bixby'nin küresel  bir pazara ne zaman açılacak olduğu artık kesinleşti.

Uzun bir zamandır ortalıkta Samsung şirketinin Bixby şeklinde isimlendirmiş olduğu kişisel asistanının bütün Dünya'da kullanıma sunulacak olduğu dedikoduları ortalıkta dolaşmakta idi. Lakin yeni gelmiş olan resmi bilgilere bakılırsa Bixby'nin bugün tanıtılacak olduğu ve hemen sonrasında dağıtılmaya başlanacak olduğu da ortaya çıkmış oldu.

İnternette yapılmış olan yorumlara bakılırsa İngiltere ile birlikte Güney Afrika, Hollanda, Hindistan,   Almanya, İtalya, Fransa,  Arjantin, İran, Afganistan,  Birleşik Arap Emirlikleri, Filipinler, Avustralya,  Malezya ve de Pakistan ülkeleri içerisinde bazı kullanıcılar çoktan Bixby uygulaması ve de kendisiyle alakalı uygulamalara erişim sağlayabilmekte.

Lakin Bixby ile birlikte yan uygulamalarının Bixby ile alakalı durumda olan hiçbir tane özelliği şu an içerisinde kullanılabilir bir halde değil. Bugün yapılacak olan tanıtımın hemen sonrasında ise bu belirtilmiş olan özellikler de tamamen aktif bir duruma gelmiş olacak.

Son bir ekleme yapmak gerekir ise Samsung şirketine ait olan bütün cihazlarında Bixby ismi verilmiş olan uygulamanın çalışmayacak olduğunu ve  de kişisel asistanın bazı Samsung markasına ait cihazlara da normalden daha da geç gelebilecek olduğunu hatırlatalım.

samsung bixby sanal asistan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.