Bixby Galaxy S7 Serisine Mi Geliyor?

Bixby sanal asistanı için Samsung'un yeni bir çalışma yaptığı ortaya çıktı. Bixby sanal asistan eski akıllı telefon serilerine mi geliyor?

Bixby Galaxy S7 Serisine Mi Geliyor?

Son yıllarda Samsung’ın en çok konuşulan teknolojilerinden biri sanal asistan teknolojisi oldu. En az yeni seri akıllı telefonları kadar konuşulan yeni seri sanal asistan teknolojisi Bixby, bir yandan Samsung’un bu alanda ilk çalışması olurken bir yandan da sanal asistan teknolojileri içerisinde en iyi teknolojilerden biri olmayı başardı. Galaxy S8 akıllı telefonları için özel olarak tasarlandığı bilinen Bixby’nin telefon üzerinde özel tuşlarının bile bulunması büyük bir artı olarak gösterilmişti. Fakat bir yandan da sadece Galaxy S8 akıllı telefonlarında yer alan Samsung sanal asistanı, bu yönüyle Galaxy S7 gibi eski amiral gemisi telefonları kullanan kullanıcıların da epey bir canını sıkmıştı.

Samsung Desteğini Genişletiyor

Gelen eleştirilerden ve istek mesajlarından sonra Samsung’un Bixby konusunda yeni düzenlemelere gitmeye hazırlandığı ortaya çıktı. Markanın yapacağı çalışmalarla beraber artık eski seri amiral gemisi telefonlarına da Bixby sanal asistanını sunmaya hazırlandığı öğrenildi.

Bunun için ise sadece Galaxy S7 serilerine destek verileceği belirtiliyor. Ayrı bir uygulama olarak yayınlanacak olsa da sadece Samsung akıllı telefonlarında indirilebilir olacak olan Bixby sanal asistanının sistemi hakkında ne zaman beklenen açıklamaların geleceği ise merak konusu. Şu an için bu konuda da bir bilgi bulunmamakta.  

bixby galaxy s7 samsung
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.