Bitcoin Rekor Kırmayı Başardı

Sanal para birimi Bitcoin giderek daha da yaygınlaşmaya başladı. Son gelen haberlere göre değeri rekor seviyeye ulaştığı belirtilen Bitcoin sanal paranın ne kadar değer kazandığımı merak ediyorsanız işte detaylar.

Bitcoin Rekor Kırmayı Başardı

Sanal dünyanın günlük hayata dahil ettiği birçok yenilik var. Sanal dünyayla beraber hayatımıza giren yeniliklerden birisi de sanal para Bitcoin. Aslında bakıldığında hiçbir dayanağı olmayan yani diğer bir söylemle real bir karşılığı olmayan sanal para Bitcoin, yavaş yavaş internet dünyasında temel para birimi olmaya başladı. Kendi borsası bile oluşmaya başlayan Bitcoin sanal paranın son günlerde ise değer bakımından rekorlar kırdığı ortaya çıktı. Özellikle fideye virüsleri sonrasında hackerların kullanıcılardan Bitcoin talep etmesiyle beraber daha da gündeme gelen sanal para biriminin böyle devam ederse kısa süre içerisinde en değerli para birimlerinden biri olması bekleniyor. Tabi Bitcoin’i para birimi olarak değerlendirmek ne kadar doğru olur orası tartışılır.

Bitcoin Değeri Ne Kadar Arttı?

Konu hakkında son yapılan paylaşımlara göre Bitcoin şu an için 2000 doların üzerinde. 1 Bitcoin 2000 doların üstüne çıkan değerlere kadar değer kazanınca bir anda dengelerde değişmiş oldu. Artık oyun satışlarında da doğrudan kullanılması beklenen sanal paranın bundan sonraki dönemde nasıl bir hale geleceği ise merak konusu. Şu an için dev firmaların bile gündeme getirdiği sanal para Bitcoin’in bundan sonraki aşamada da adını epey bir duyacağız gibi.

 

Bitcoin Bitcoin değeri Bitcoin rekoru Bitcoin nedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.