Bitcoin Cash Daha Şimdiden En Büyük 3. Dijital Para Olmayı Başardı

Bitcoin’den ayrılıp piyasaya yeni bir tane dijital para şeklinde dahil olduğu açıklanan Bitcoin Cash, işlem görmekte olduğu daha ilk günü içerisinde en önemli dijital paraların arasındaki mevcut yerini almayı başardı.

Bitcoin Cash Daha Şimdiden En Büyük 3. Dijital Para Olmayı Başardı

Bitcoin’den ayrılıp piyasaya yeni bir tane  dijital para şeklinde dahil olduğu açıklanan Bitcoin Cash, işlem görmekte olduğu daha ilk günü içerisinde en önemli dijital paraların arasındaki  mevcut yerini almayı başardı.

Coinmarketcap, Bitcoin’den ayrıldığı daha henüz bir gün olmasına karşın yaklaşık  olarak 490 dolar seviyesinde işlem görmekte olan ve piyasadaki değeri 8 milyar dolar tutarının üstünde bulunan Bitcoin Cash’i, piyasada yer alan en değerli 3. dijital para olarak göstermeye başladı. Bu haber ile beraber Bitcoin Cash, Ripple ve  de Litecoin gibi popüler durumdaki dijital paraların da önüne geçmeyi başarmış oldu.


Kuzeni olan Bitcoin’den geçmiş olduğumuz Salı günü ayrılmış olan Bitcoin Cash, meyvelerini da yeni yeni vermeye başlamış oldu. Yeni olan bu dijital paranın arkasında bulunan bazı uzmanlar ise, Cash’a ait olan mazisi 10 senelik geçmişe dayalı Bitcoin’e yönelik olan '‘yavaş işlem hızı’' gibi bir takım problemlere de çözüm olacağını düşünmekteler.

Aradan geçmiş olan bir gün ise, yatırımcıların da aynı destekçiler gibi düşünmekte olduğunu ortaya koymaya başladı. Bitcoin Cash, işlem görmekte olduğu andan bu zamana kadar yaklaşık olarak %80 oranında  bir yükselme kaydedip piyasada yer alan en önemli 10 tane dijital parayı da geride bırakmayı başarmış oldu.

 

bitcoin bitcoin cash dijital para
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.