BiTaksi İçin Çok Önemli Bir Güncelleme

Taksi çağırmak amacı ile çok sık bir şekilde kullanılmakta olan BiTaksi isimli uygulaması yeni güncellemesi ile beraber yolcuların ve de taksi sürücülerinin gizliliklerini korumak amacıyla telefon numaralarını da tamamen maskeledi.

BiTaksi İçin Çok Önemli Bir Güncelleme

Taksi çağırmak amacı ile çok sık bir şekilde kullanılmakta olan BiTaksi isimli uygulaması yeni güncellemesi ile beraber  yolcuların ve de taksi sürücülerinin gizliliklerini korumak amacıyla telefon numaralarını  da  tamamen maskeledi.

Akıllı telefon uygulamalarından olan BiTaksi, yolcular ile birlikte sürücülerin güvenliği amacıyla çalışmalarını devam ettiriyor. Yeni  gelmiş olan güncelleme ile birlikte artık bütün yolculuklarda numaralar otomatik bir şekilde maskeleniyor.

Güvenlik ile birlikte gizliliği arttırmak amacıyla gerçekleştirilen çalışma sayesinde hem yolcu hem ise sürücünün kişisel durumdaki telefon numaraları gizli kalmış oluyor.


Yolcu ve de sürücülerin birbirleri ile  iletişim kurması gerektiğinde ise bu sistem, çağrıları otomatik bir şekilde ''0850 888 55 55'' şeklindeki numarasına yönlendirmekte. 

BiTaksi isimli uygulama, daha önceki dönemlerde gerçekleştirilen güncellemelerle yolculara memnun kalmamış olduğu sürücülerle bir daha asla eşleşmeme olanağı sunmuş, yolcuların 1 ve  de 2 yıldız vermiş oldukları yorumları  da sürücüler tarafından hiç bir şekilde görüntülenemez duruma getirmiş idi.

Yolculuk sonrasına ''Müşteri Hizmetleri Beni Arasın'' şeklindeki seçeneği ekleyip, BiTaksi uygulamasını kullanan sürücüsünün sistem üzerinde kalmak amacıyla gerekli yıldız ortalamasını  da 5 üstünden 4 yerine 4,5 rakamına çıkartmıştı.

7/24 çalışmakta olan müşteri hizmetleri ve de  uygulama içinde gerçekleştirilen geliştirmelerle sürücülerin ve de kullanıcıların  çok daha iyi ve  çok daha kaliteli hizmet almasını hedeflemekte bulunan BiTaksi, yapmakta olduğu güncellemelerini devam ettirecek.

bi taksi gizlilik güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.